fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Семінар Асоціації у Дніпрі «Bye-Bye, BVI»

14/ 06/ 2018
    «Зміни невідворотні» – саме з цього твердження розпочали семінар «Bye-bye, BVI», що відбувся у Дніпрі 14 червня, експерти Міжнародної юридичної фірми INTEGRITES: Вікторія Фоменко, радник практики податкового та митного права, та Олег Котляр, юрист практики податкового та митного права. Актуальну та корисну тематику для фінансових директорів, керівників юридичних відділів та головних бухгалтерів порушили спікери під час семінару. Зокрема, говорили про те, як мінімізувати податкові ризики, пов’язані з впровадженням MLI конвенції, що очікувати українському бізнесу від BEPS, як оцінити ризики в класичних корпоративних і торгових структурах та в чому загроза КІК, чому використання «гаманців» в іноземних юрисдикціях в звичному сенсі більше недоцільно, від яких структур, платежів доведеться відмовитися, а наприкінці усі разом сформували бачення структури майбутнього. Учасники жваво цікавилися темою та ставили багато питань. Дякуємо компанії INTEGRITES за цікаву та корисну зустріч, шо відбулася на високому професійному рівні!
01/

 

«Зміни невідворотні» – саме з цього твердження розпочали семінар «Bye-bye, BVI», що відбувся у Дніпрі 14 червня, експерти Міжнародної юридичної фірми INTEGRITES: Вікторія Фоменко, радник практики податкового та митного права, та Олег Котляр, юрист практики податкового та митного права.

Актуальну та корисну тематику для фінансових директорів, керівників юридичних відділів та головних бухгалтерів порушили спікери під час семінару. Зокрема, говорили про те, як мінімізувати податкові ризики, пов’язані з впровадженням MLI конвенції, що очікувати українському бізнесу від BEPS, як оцінити ризики в класичних корпоративних і торгових структурах та в чому загроза КІК, чому використання «гаманців» в іноземних юрисдикціях в звичному сенсі більше недоцільно, від яких структур, платежів доведеться відмовитися, а наприкінці усі разом сформували бачення структури майбутнього. Учасники жваво цікавилися темою та ставили багато питань.

Дякуємо компанії INTEGRITES за цікаву та корисну зустріч, шо відбулася на високому професійному рівні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: