fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Секрети успіху!

26/ 02/ 2021
  У лютому 2021року ГК «G.R. Agro» поповнила власний автопарк 5 тягачами Renault серії T і 5 напівпричепами-самоскидів об’ємом 54 метрів кубічних Schmitz Cargobull. Ви запитаєте, в чому секрет такого стрімкого розвитку? У надійному партнерстві – відповімо ми! Надійним партнером, з високими внутрішніми  стандартами та лояльними умовами співпраці  став ПАТ «МТБ БАНК». Прозорість як в проведенні банківських операцій так і в побудові партнерських відносин з клієнтами, що забезпечує швидку адаптацію під сучасні умови фінансового ринку – це ще не весь перелік цінностей нашого партнерства з ПАТ «МТБ БАНК». Ми вдячні нашим партнерам ПАТ «МТБ БАНК» і маємо надію на подальшу плідну співпрацю!

У лютому 2021року ГК «G.R. Agro» поповнила власний автопарк 5 тягачами Renault серії T і 5 напівпричепами-самоскидів об’ємом 54 метрів кубічних Schmitz Cargobull.

Ви запитаєте, в чому секрет такого стрімкого розвитку?

У надійному партнерстві – відповімо ми!

Надійним партнером, з високими внутрішніми  стандартами та лояльними умовами співпраці  став ПАТ «МТБ БАНК». Прозорість як в проведенні банківських операцій так і в побудові партнерських відносин з клієнтами, що забезпечує швидку адаптацію під сучасні умови фінансового ринку – це ще не весь перелік цінностей нашого партнерства з ПАТ «МТБ БАНК».

Ми вдячні нашим партнерам ПАТ «МТБ БАНК» і маємо надію на подальшу плідну співпрацю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: