fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko здобула перемогу у номінації «Краща юридична компанія у сфері нерухомості» премії IBUILD 2021 від КБУ

09/ 12/ 2021
  Sayenko Kharenko визнана кращою юридичною компанією у сфері нерухомості за версією премії IBUILD 2021 від Конфедерації будівельників України. Номінація входить до напряму «Вимір успіху», в якому представлені компанії, що упродовж тривалого часу стабільно та успішно працюють на будівельному ринку, зарекомендували себе надійним партнером, застосовують нові технології та послуги. IBUILD від КБУ – головна будівельна премія України, якою відзначають кращих представників будівельної галузі, кращі будівельні та девелоперські компанії і кращі об’єкти поточного року. «Дуже приємно отримати таке високе визнання від будівельної спільноти. Для нас це цінно та почесно! Ми раді бути частиною такої сучасної асоціації, як КБУ, і готові разом із лідерами  будівельної галузі змінювати її на краще». – коментує перемогу партнер та керівник практики нерухомості Світлана Гурєєва. Конфедерація будівельників України – найбільше профільне об’єднання українського бізнесу, що відстоює інтереси будівельної галузі та гравців ринку, орієнтоване на європейські цінності й стандарти та створює привабливе бізнес-середовище.

Sayenko Kharenko визнана кращою юридичною компанією у сфері нерухомості за версією премії IBUILD 2021 від Конфедерації будівельників України. Номінація входить до напряму «Вимір успіху», в якому представлені компанії, що упродовж тривалого часу стабільно та успішно працюють на будівельному ринку, зарекомендували себе надійним партнером, застосовують нові технології та послуги.

IBUILD від КБУ – головна будівельна премія України, якою відзначають кращих представників будівельної галузі, кращі будівельні та девелоперські компанії і кращі об’єкти поточного року.

«Дуже приємно отримати таке високе визнання від будівельної спільноти. Для нас це цінно та почесно! Ми раді бути частиною такої сучасної асоціації, як КБУ, і готові разом із лідерами  будівельної галузі змінювати її на краще». – коментує перемогу партнер та керівник практики нерухомості Світлана Гурєєва.

Конфедерація будівельників України – найбільше профільне об’єднання українського бізнесу, що відстоює інтереси будівельної галузі та гравців ринку, орієнтоване на європейські цінності й стандарти та створює привабливе бізнес-середовище.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: