fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko залишається єдиною незалежною національною юридичною фірмою в найвищому ешелоні World Tax 2022

01/ 10/ 2021
  Шостий рік поспіль Sayenko Kharenko залишається єдиною незалежною українською юридичною фірмою, визнаною у найвищому ешелоні (Tier 1) рейтингу World Tax 2022 міжнародного довідника International Tax Review, одного з найавторитетніших видань у сфері податків. World Tax 2022 вкотре високо оцінив партнера Світлану Мусієнко та радника Віталія Оджиковського. Також старший юрист Катерина Колос вперше отримала визнання у рейтингу як Rising Star. «Таке визнання свідчить не тільки про рівень нашої команди, а й, у першу чергу, говорить про довіру наших клієнтів. Я вдячна, що вони залучають нас до складних та цікавих проєктів. Дякую команді за віддачу та роботу на результат», – коментує Світлана Мусієнко, партнер Sayenko Kharenko. World Tax Guide – міжнародний рейтинг провідних податкових консультантів видання International Tax Review. Довідник містить рейтинги та профайли найефективніших податкових експертів з понад 100 юрисдикцій, розташованих на всіх континентах.

Шостий рік поспіль Sayenko Kharenko залишається єдиною незалежною українською юридичною фірмою, визнаною у найвищому ешелоні (Tier 1) рейтингу World Tax 2022 міжнародного довідника International Tax Review, одного з найавторитетніших видань у сфері податків.

World Tax 2022 вкотре високо оцінив партнера Світлану Мусієнко та радника Віталія Оджиковського. Також старший юрист Катерина Колос вперше отримала визнання у рейтингу як Rising Star.

«Таке визнання свідчить не тільки про рівень нашої команди, а й, у першу чергу, говорить про довіру наших клієнтів. Я вдячна, що вони залучають нас до складних та цікавих проєктів. Дякую команді за віддачу та роботу на результат», – коментує Світлана Мусієнко, партнер Sayenko Kharenko.

World Tax Guide – міжнародний рейтинг провідних податкових консультантів видання International Tax Review. Довідник містить рейтинги та профайли найефективніших податкових експертів з понад 100 юрисдикцій, розташованих на всіх континентах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: