fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko – юридичний радник з питань структурування для найбільшого інноваційного імпакт-інвестиційного проєкту в Україні Промприлад.Реновація

04/ 03/ 2020
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником ТОВ «Промприлад.Реновація», найбільшого імпакт-інвестиційного проєкту в Україні. Промприлад.Реновація – унікальний та швидко зростаючий проєкт, націлений на створення екосистеми співробітництва між бізнесом, соціальними ініціативами, діячами мистецтва та викладачами в приміщенні Промприладу, ревіталізованого заводу радянських часів в Івано-Франківську. Проєкт уже залучив понад 5 мільйонів доларів США від 409 інвесторів, і ці показники продовжують зростати. За оцінками коефіцієнту соціальної окупності інвестицій (social return on investment) прогнозується, що кожен інвестований в проєкт долар забезпечить додаткові 5 доларів всій громаді Івано-Франківська в процесі реалізації проєкту. 3 лютого 2020 року ТОВ «Промприлад.Реновація» завершило викуп потужностей заводу, відкривши наступну сторінку стратегії розвитку проєкту: створення понад 37 000 м2 для оренди, включно з офісними приміщеннями та коворкінгами, готелями, R&D та виставковими центрами. Більш детально ознайомитися з планом реновації можна за посиланням. Проєкт Промприлад.Реновація користується попитом і за кордоном. Велика кількість іноземних партнерів інвестувала в його розвиток, включно з Фондом BMW Герберта Квандта (BMW Foundation Herbert Quandt), Швейцарським агентством розвитку та співробітництва та Американським некомерційним науково-дослідницьким інститутом та організацією SRI International. Через відсутність гнучкого законодавства, яке б регулювало краудфандинг в Україні, Промприлад.Реновація виступило першопрохідцем інноваційної системи, яка дозволяє широкому колу приватних осіб, корпоративним інвесторам та соціальним донорам інвестувати в найпростіший та найефективніший з економічної точки зору спосіб. Sayenko Kharenko консультувала з питань структурування, допомагала у складанні основних корпоративних документів та надавала підтримку проєктній команді на ключових етапах реалізації проєкту. Один із засновників та ідейних натхненників, CEO Промприлад.Реновація Юрій Филюк прокоментував: «На старті проєкту ми знали, що перед нами стоїть складне завдання з побудови абсолютно нової для українського ринку моделі, та все ж не усвідомлювали, наскільки. Повний період розробки зайняв 2 роки, тому ми особливо цінуємо високу професійність та гнучкий підхід до вирішення нестандартної задачі з боку наших юридичних партнерів – Bridges Consulting, Sayenko Kharenko, Moris Group. Роль Sayenko Kharenko в цій співпраці має особливе значення для нас, тому що багаторічний і багатогранний досвід компанії дозволяв ефективно перевіряти найсміливіші гіпотези та знаходити в результаті оптимальні, збалансовані рішення». Партнер Олександр Ніколайчик очолив команду Sayenko Kharenko, яка працювала над проєктом, до складу якої увійшли юристи Оксана Даскалюк, Юрій Дмитренко та Святослав Козак.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником ТОВ «Промприлад.Реновація», найбільшого імпакт-інвестиційного проєкту в Україні.

Промприлад.Реновація – унікальний та швидко зростаючий проєкт, націлений на створення екосистеми співробітництва між бізнесом, соціальними ініціативами, діячами мистецтва та викладачами в приміщенні Промприладу, ревіталізованого заводу радянських часів в Івано-Франківську. Проєкт уже залучив понад 5 мільйонів доларів США від 409 інвесторів, і ці показники продовжують зростати. За оцінками коефіцієнту соціальної окупності інвестицій (social return on investment) прогнозується, що кожен інвестований в проєкт долар забезпечить додаткові 5 доларів всій громаді Івано-Франківська в процесі реалізації проєкту.

3 лютого 2020 року ТОВ «Промприлад.Реновація» завершило викуп потужностей заводу, відкривши наступну сторінку стратегії розвитку проєкту: створення понад 37 000 м2 для оренди, включно з офісними приміщеннями та коворкінгами, готелями, R&D та виставковими центрами. Більш детально ознайомитися з планом реновації можна за посиланням.

Проєкт Промприлад.Реновація користується попитом і за кордоном. Велика кількість іноземних партнерів інвестувала в його розвиток, включно з Фондом BMW Герберта Квандта (BMW Foundation Herbert Quandt), Швейцарським агентством розвитку та співробітництва та Американським некомерційним науково-дослідницьким інститутом та організацією SRI International.

Через відсутність гнучкого законодавства, яке б регулювало краудфандинг в Україні, Промприлад.Реновація виступило першопрохідцем інноваційної системи, яка дозволяє широкому колу приватних осіб, корпоративним інвесторам та соціальним донорам інвестувати в найпростіший та найефективніший з економічної точки зору спосіб. Sayenko Kharenko консультувала з питань структурування, допомагала у складанні основних корпоративних документів та надавала підтримку проєктній команді на ключових етапах реалізації проєкту.

Один із засновників та ідейних натхненників, CEO Промприлад.Реновація Юрій Филюк прокоментував: «На старті проєкту ми знали, що перед нами стоїть складне завдання з побудови абсолютно нової для українського ринку моделі, та все ж не усвідомлювали, наскільки. Повний період розробки зайняв 2 роки, тому ми особливо цінуємо високу професійність та гнучкий підхід до вирішення нестандартної задачі з боку наших юридичних партнерів – Bridges Consulting, Sayenko Kharenko, Moris Group. Роль Sayenko Kharenko в цій співпраці має особливе значення для нас, тому що багаторічний і багатогранний досвід компанії дозволяв ефективно перевіряти найсміливіші гіпотези та знаходити в результаті оптимальні, збалансовані рішення».

Партнер Олександр Ніколайчик очолив команду Sayenko Kharenko, яка працювала над проєктом, до складу якої увійшли юристи Оксана Даскалюк, Юрій Дмитренко та Святослав Козак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: