fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko – юридичний радник ЄБРР у зв’язку з наданням першого фінансування з прив’язкою до гривні за підтримки ЄС

23/ 11/ 2017
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) у зв’язку з наданням ПАТ «ПроКредит Банк (Україна)» кредиту з прив’язкою до гривні на суму, еквівалентну 25 мільйонам доларів США, строком на чотири роки. Для ЄБРР це – один із перших подібних кредитів для комерційних банків в Україні і перше синтетичне фінансування в національній валюті, захеджоване через валютний своп з Фондом ТСХ. Цей механізм дозволить забезпечити кредитування малого і середнього підприємництва в Україні в національній валюті. Грантове фінансування, яке надав Інвестиційний фонд сусідства ЄС, допоможе зменшити відсоткову ставку хеджування валютного ризику ЄБРР, що відповідно знизить вартість фінансування для позичальника. Партнер Назар Чернявський прокоментував: «Розвиток малого і середнього бізнесу – надзвичайно важливий для системного зростання будь-якої сучасної економіки. Фінансування у гривні забезпечить малим і середнім підприємствам доступ до дешевших кредитів. Це також сприятиме розвитку кредитування і відновленню економіки». ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності в Україні у 1993 році банк взяв на себе зобов’язання з надання майже 12 мільярдів євро у рамах 384 проектів. Команда Sayenko Kharenko працювала над даним проектом у складі радника Антона Коробейнікова, молодших юристів Гліба Бухаріна, Віри Паньків і Олеся Трачука під керівництвом партнера Назара Чернявського. _____________________ Sayenko Kharenko є однією з провідних юридичних фірм України, яка надає повний спектр юридичних послуг. Лідерство Sayenko Kharenko у всіх основних галузях права обумовлено досвідом та репутацією унікальних спеціалізованих практик фірми. У 2017 році Sayenko Kharenko була визнана «Фірмою року в Україні» за версією IFLR European Awards, Whos Who Legal Awards та Юридичної премії. Контактна інформація: Аліна Мікіна PR Менеджер T:   +380 44 499 6000 E:  [email protected] www.sk.ua

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) у зв’язку з наданням ПАТ «ПроКредит Банк (Україна)» кредиту з прив’язкою до гривні на суму, еквівалентну 25 мільйонам доларів США, строком на чотири роки.

Для ЄБРР це – один із перших подібних кредитів для комерційних банків в Україні і перше синтетичне фінансування в національній валюті, захеджоване через валютний своп з Фондом ТСХ. Цей механізм дозволить забезпечити кредитування малого і середнього підприємництва в Україні в національній валюті. Грантове фінансування, яке надав Інвестиційний фонд сусідства ЄС, допоможе зменшити відсоткову ставку хеджування валютного ризику ЄБРР, що відповідно знизить вартість фінансування для позичальника.

Партнер Назар Чернявський прокоментував: «Розвиток малого і середнього бізнесу – надзвичайно важливий для системного зростання будь-якої сучасної економіки. Фінансування у гривні забезпечить малим і середнім підприємствам доступ до дешевших кредитів. Це також сприятиме розвитку кредитування і відновленню економіки».

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності в Україні у 1993 році банк взяв на себе зобов’язання з надання майже 12 мільярдів євро у рамах 384 проектів.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даним проектом у складі радника Антона Коробейнікова, молодших юристів Гліба Бухаріна, Віри Паньків і Олеся Трачука під керівництвом партнера Назара Чернявського.

_____________________

Sayenko Kharenko є однією з провідних юридичних фірм України, яка надає повний спектр юридичних послуг. Лідерство Sayenko Kharenko у всіх основних галузях права обумовлено досвідом та репутацією унікальних спеціалізованих практик фірми. У 2017 році Sayenko Kharenko була визнана «Фірмою року в Україні» за версією IFLR European Awards, Who’s Who Legal Awards та Юридичної премії.

Контактна інформація:

Аліна Мікіна

PR Менеджер

T:   +380 44 499 6000

E:  [email protected]

www.sk.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: