fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko – юридичний радник VR Capital з питань створення спільного підприємсства для будівництва сонячних електростанцій в Україні

04/ 04/ 2019
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником VR Capital щодо створення спільного підприємства з Volterra Energy Group (партнером, що відповідає за девелопмент). Метою створення спільного підприємства стало будівництво сонячних електростанцій у різних областях України. VR Capital є компанією з управління активами, яка орієнтована на роботу з проблемними цінним паперами та інвестування, кероване подіями та особливими ситуаціями, а також фокусується на ринках, що розвиваються, включно з Україною. Volterra Energy Group є групою з розвитку відновлюваної енергії та управління інвестиціями, що спеціалізується на сонячній, вітровій, малій гідроенергетиці, енергетичних сховищах і технологіях переробки відходів в енергію. Участь Sayenko Kharenko у супроводі цієї угоди передбачала консультування з питань структури трансакції, юридичну підтримку переговорів та укладення акціонерної угоди, проведення комплексного юридичного аудиту проектних компаній та підготовку документів для придбання проектних компаній спільним підприємством. Команду Sayenko Kharenko очолили партнер Олександр Ніколайчик та старший юрист Михайло Гринишин за участі старшого юриста Тимура Енхбаяра, юриста Оксани Даскалюк, а також молодших юристів Святослава Козака і Заріни Халімон. Партнер Максим Назаренко і юрист Ігор Помаз консультували з питань антимонопольного законодавства, а радник Ігор Лозенко – з питань фінансування.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником VR Capital щодо створення спільного підприємства з Volterra Energy Group (партнером, що відповідає за девелопмент). Метою створення спільного підприємства стало будівництво сонячних електростанцій у різних областях України.

VR Capital є компанією з управління активами, яка орієнтована на роботу з проблемними цінним паперами та інвестування, кероване подіями та особливими ситуаціями, а також фокусується на ринках, що розвиваються, включно з Україною.

Volterra Energy Group є групою з розвитку відновлюваної енергії та управління інвестиціями, що спеціалізується на сонячній, вітровій, малій гідроенергетиці, енергетичних сховищах і технологіях переробки відходів в енергію.

Участь Sayenko Kharenko у супроводі цієї угоди передбачала консультування з питань структури трансакції, юридичну підтримку переговорів та укладення акціонерної угоди, проведення комплексного юридичного аудиту проектних компаній та підготовку документів для придбання проектних компаній спільним підприємством.

Команду Sayenko Kharenko очолили партнер Олександр Ніколайчик та старший юрист Михайло Гринишин за участі старшого юриста Тимура Енхбаяра, юриста Оксани Даскалюк, а також молодших юристів Святослава Козака і Заріни Халімон. Партнер Максим Назаренко і юрист Ігор Помаз консультували з питань антимонопольного законодавства, а радник Ігор Лозенко – з питань фінансування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: