fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko – юридичний радник VR Capital з питань придбання 50 % участі у проекті з будівництва 11 сонячних електростанцій

29/ 03/ 2019
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником VR Capital щодо придбання 50 % акцій в компанії Nicken Holdings LTD у компанії «Інвестиційний Капітал Україна» (ICU). Nicken Holdings LTD володіє 11 українськими проектними компаніями, які будують 11 сонячних електростанцій в Миколаївській області з сумарною потужністю близько 127 МВт. VR Capital є компанією з управління активами. Компанія орієнтована на роботу з проблемними цінним паперами та інвестування, кероване подіями та особливими ситуаціями, а також фокусується на ринках, що розвиваються, включно з Україною. ICU є консалтинговою компанією з управління активами, приватним капіталом та інвестиціями, яка спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи, що розвиваються. Участь Sayenko Kharenko у супроводі цієї угоди передбачала проведення комплексного юридичного аудиту проектних компаній, участь у переговорах щодо трансакційних документів та отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію. Команду Sayenko Kharenko очолили партнер Олександр Ніколайчик та старший юрист Михайло Гринишин за участі старшого юриста Тимура Енхбаяра, юристів Оксани Даскалюк, Даші Дашкевич і Тетяни Дивак, а також молодших юристів Святослава Козака і Заріни Халімон. Партнер Максим Назаренко і юрист Ігор Помаз консультували з питань антимонопольного законодавства, а радник Ігор Лозенко – з питань фінансування.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником VR Capital щодо придбання 50 % акцій в компанії Nicken Holdings LTD у компанії «Інвестиційний Капітал Україна» (ICU).

Nicken Holdings LTD володіє 11 українськими проектними компаніями, які будують 11 сонячних електростанцій в Миколаївській області з сумарною потужністю близько 127 МВт.

VR Capital є компанією з управління активами. Компанія орієнтована на роботу з проблемними цінним паперами та інвестування, кероване подіями та особливими ситуаціями, а також фокусується на ринках, що розвиваються, включно з Україною.

ICU є консалтинговою компанією з управління активами, приватним капіталом та інвестиціями, яка спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи, що розвиваються.

Участь Sayenko Kharenko у супроводі цієї угоди передбачала проведення комплексного юридичного аудиту проектних компаній, участь у переговорах щодо трансакційних документів та отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію.

Команду Sayenko Kharenko очолили партнер Олександр Ніколайчик та старший юрист Михайло Гринишин за участі старшого юриста Тимура Енхбаяра, юристів Оксани Даскалюк, Даші Дашкевич і Тетяни Дивак, а також молодших юристів Святослава Козака і Заріни Халімон. Партнер Максим Назаренко і юрист Ігор Помаз консультували з питань антимонопольного законодавства, а радник Ігор Лозенко – з питань фінансування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: