fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko – юридичний радник Viseven щодо залучення інвестицій від Horizon Capital

18/ 01/ 2024
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Viseven, міжнародної компанії, що спеціалізується на створенні маркетингових IT-рішень для компаній у фармацевтичній та медико-біологічній галузях, у зв’язку із залученням інвестиції від Horizon Capital, провідного фонду прямих інвестицій.  Sayenko Kharenko забезпечила повний юридичний супровід підготовки та проведення перемовин щодо трансакційних документів на стороні Viseven, а також надавала підтримку у зв’язку із закриттям угоди.  «Ми залишилися надзвичайно задоволені висококласним юридичним супроводом від Sayenko Kharenko на кожному етапі угоди. Їхня команда досконало знає всі аспекти своєї роботи та була постійно націлена на результат, допомагаючи нам у складних аспектах трансакції, що дало змогу команді Viseven сфокусуватися на отриманні максимального результату від трансакції», – коментує Наталія Андрійчук, CEO компанії Viseven.   Партнер Аліна Плющ коментує: «Ми були раді консультувати Viseven. Ця значна трансакція підтверджує потенціал українських ІТ компаній досягати глобального успіху».  Заснована у 2009 році, Viseven  вийшла на ринки вже понад 30 країн, із центрами розробки в Україні,  Аргентині, Естонії, Індії, Польщі та Північній Америці. Будучи на передових позиціях у напряму інновацій, компанія постійно запускає нові продукти, серед яких фабрика цифрового контенту та хмарні CRM та CLM системи, оснащені функціоналом роботи без програмного коду та з підтримкою інструментів штучного інтелекту, що забезпечують комплексну цифрову маркетингову платформу. Під керівництвом Наталії Андрейчук (СЕО) та співзасновників В’ячеслава Василенка (СОО) і Романа Василенка (СТО), Viseven надає послуги понад 50 клієнтам у галузі фармацевтики та медико-біологічних наук, у тому числі багатьом із топ-20 міжнародних компаній, таких як Abbott, AbbVie, Amgen, Bayer, Biogen, Ipsen, Lilly, Novo Nordisk, Servier Laboratories та іншим. Серед інвесторів компанії є AVentures Capital та Horizon Capital, у той час як вона залишається під керівництвом засновників.  Horizon Capital є однією з провідних інвестиційних компаній у регіоні Центральної та Східної Європи та управляє активами на суму понад 1,5 мільярда доларів США. Ця угода є новою інвестицією Horizon Capital з останнього фонду Horizon Capital Growth Fund IV, що інвестує у швидкозростаючі компанії в Україні.  Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом під керівництвом партнера Аліни Плющ, старших юристів Дмитра Рябікіна та Романа Дрожанського за підтримки юриста Заріни Халімон та молодшого юриста Дмитра Заячківського. 

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Viseven, міжнародної компанії, що спеціалізується на створенні маркетингових IT-рішень для компаній у фармацевтичній та медико-біологічній галузях, у зв’язку із залученням інвестиції від Horizon Capital, провідного фонду прямих інвестицій. 

Sayenko Kharenko забезпечила повний юридичний супровід підготовки та проведення перемовин щодо трансакційних документів на стороні Viseven, а також надавала підтримку у зв’язку із закриттям угоди. 

«Ми залишилися надзвичайно задоволені висококласним юридичним супроводом від Sayenko Kharenko на кожному етапі угоди. Їхня команда досконало знає всі аспекти своєї роботи та була постійно націлена на результат, допомагаючи нам у складних аспектах трансакції, що дало змогу команді Viseven сфокусуватися на отриманні максимального результату від трансакції», – коментує Наталія Андрійчук, CEO компанії Viseven.  

Партнер Аліна Плющ коментує: «Ми були раді консультувати Viseven. Ця значна трансакція підтверджує потенціал українських ІТ компаній досягати глобального успіху»

Заснована у 2009 році, Viseven  вийшла на ринки вже понад 30 країн, із центрами розробки в Україні,  Аргентині, Естонії, Індії, Польщі та Північній Америці. Будучи на передових позиціях у напряму інновацій, компанія постійно запускає нові продукти, серед яких фабрика цифрового контенту та хмарні CRM та CLM системи, оснащені функціоналом роботи без програмного коду та з підтримкою інструментів штучного інтелекту, що забезпечують комплексну цифрову маркетингову платформу. Під керівництвом Наталії Андрейчук (СЕО) та співзасновників В’ячеслава Василенка (СОО) і Романа Василенка (СТО), Viseven надає послуги понад 50 клієнтам у галузі фармацевтики та медико-біологічних наук, у тому числі багатьом із топ-20 міжнародних компаній, таких як Abbott, AbbVie, Amgen, Bayer, Biogen, Ipsen, Lilly, Novo Nordisk, Servier Laboratories та іншим. Серед інвесторів компанії є AVentures Capital та Horizon Capital, у той час як вона залишається під керівництвом засновників. 

Horizon Capital є однією з провідних інвестиційних компаній у регіоні Центральної та Східної Європи та управляє активами на суму понад 1,5 мільярда доларів США. Ця угода є новою інвестицією Horizon Capital з останнього фонду Horizon Capital Growth Fund IV, що інвестує у швидкозростаючі компанії в Україні. 

Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом під керівництвом партнера Аліни Плющ, старших юристів Дмитра Рябікіна та Романа Дрожанського за підтримки юриста Заріни Халімон та молодшого юриста Дмитра Заячківського

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: