fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку зі знаковим випуском єврооблігацій України на суму 1,25 мільярда євро

31/ 01/ 2020
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником BNP Paribas, JP Morgan та Raiffeisen Bank International, лід-менеджерів нового рекордного випуску єврооблігацій України на суму 1,25 мільярда євро. Облігації були випущені зі строком погашення через 10 років та отримали ставку дохідності в 4,375 % річних, що є найнижчою в історії для українських боргових паперів, деномінованих в євро. Партнер Назар Чернявський прокоментував: «Ми раді бути частиною однієї з найбільш знакових трансакцій України на міжнародних ринках капіталу. Україна остаточно вийшла на ринок цінних паперів деномінованих в євро, при цьому високий попит на облігації підтвердив зростаючу впевненість інвесторів у довгостроковому потенціалі країни». Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом радника Ігоря Лозенка та складалася з юристів Олеся Трачука та Юрія Дмитренка, а також молодших юристів Олександри Максименко та Олександра Мотіна.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником BNP Paribas, JP Morgan та Raiffeisen Bank International, лід-менеджерів нового рекордного випуску єврооблігацій України на суму 1,25 мільярда євро. Облігації були випущені зі строком погашення через 10 років та отримали ставку дохідності в 4,375 % річних, що є найнижчою в історії для українських боргових паперів, деномінованих в євро.

Партнер Назар Чернявський прокоментував: «Ми раді бути частиною однієї з найбільш знакових трансакцій України на міжнародних ринках капіталу. Україна остаточно вийшла на ринок цінних паперів деномінованих в євро, при цьому високий попит на облігації підтвердив зростаючу впевненість інвесторів у довгостроковому потенціалі країни».

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом радника Ігоря Лозенка та складалася з юристів Олеся Трачука та Юрія Дмитренка, а також молодших юристів Олександри Максименко та Олександра Мотіна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: