fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з наданням фінансування на суму 30 мільйонів євро на підвищення енергоефективності університетів

26/ 01/ 2018
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) у зв’язку з наданням Україні кредиту на суму 30 мільйонів євро для розвитку програм енергоефективності в українських ВНЗ. Для НЕФКО цей кредит став першим в Україні за участі держави і, зважаючи на його розмір, він був частково гарантований Шведським агентством з міжнародного розвитку і співробітництва (Sida). Загальний об’єм інвестицій у межах проекту складе близько 160 мільйонів євро. Проект також профінансує Європейський Інвестиційний Банк (головний кредитор у затвердженому Кабінетом Міністрів України проекті «Вища освіта України»). Крім того, грант виділить Фонд Східноєвропейського партнерства з питань енергоефективності та екології (E5P). Проект спрямований на підвищення заходів енергоефективності в українських університетах і покращення умов навчання загалом. Очікується, що реалізація проекту почнеться у 2018 році і завершиться до кінця 2022 року. Перший етап охопить сім університетів у Вінниці, Києві, Львові, Полтаві, Сумах, Харкові і Чернігові. Пізніше визначать інші університети – об’єкти для підвищення енергоефективності. Партнер Назар Чернявський прокоментував: «Енергоефективність – запорука сталого розвитку України. Покращувати умови навчання в наших університетах – значить інвестувати у молодь і майбутнє країни. Я пишаюся, що ми причетні до такого знакового проекту. Він допоможе зробити Україну кращою і підвищить наші шанси зайняти вагомішу позицію в економічному і культурному житті Європи». На даний момент НЕФКО реалізує понад 150 проектів в Україні. З 2009 року Sayenko Kharenko виступала юридичним радником НЕФКО у понад 100 українських проектах. Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом партнера Назара Чернявського у складі старшого юриста Марти Лозенко і молодшого юриста Олеся Трачука.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) у зв’язку з наданням Україні кредиту на суму 30 мільйонів євро для розвитку програм енергоефективності в українських ВНЗ.

Для НЕФКО цей кредит став першим в Україні за участі держави і, зважаючи на його розмір, він був частково гарантований Шведським агентством з міжнародного розвитку і співробітництва (Sida).

Загальний об’єм інвестицій у межах проекту складе близько 160 мільйонів євро. Проект також профінансує Європейський Інвестиційний Банк (головний кредитор у затвердженому Кабінетом Міністрів України проекті «Вища освіта України»). Крім того, грант виділить Фонд Східноєвропейського партнерства з питань енергоефективності та екології (E5P).

Проект спрямований на підвищення заходів енергоефективності в українських університетах і покращення умов навчання загалом. Очікується, що реалізація проекту почнеться у 2018 році і завершиться до кінця 2022 року. Перший етап охопить сім університетів у Вінниці, Києві, Львові, Полтаві, Сумах, Харкові і Чернігові. Пізніше визначать інші університети – об’єкти для підвищення енергоефективності.

Партнер Назар Чернявський прокоментував: «Енергоефективність – запорука сталого розвитку України. Покращувати умови навчання в наших університетах – значить інвестувати у молодь і майбутнє країни. Я пишаюся, що ми причетні до такого знакового проекту. Він допоможе зробити Україну кращою і підвищить наші шанси зайняти вагомішу позицію в економічному і культурному житті Європи».

На даний момент НЕФКО реалізує понад 150 проектів в Україні. З 2009 року Sayenko Kharenko виступала юридичним радником НЕФКО у понад 100 українських проектах.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом партнера Назара Чернявського у складі старшого юриста Марти Лозенко і молодшого юриста Олеся Трачука.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: