fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з другим додатковим випуском єврооблігацій Trans-Oil Group на суму 50 мільйонів доларів США

04/ 10/ 2021
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником із питань українського права Citigroup, ING та Renaissance Capital, спільних організаторів другого додаткового випуску єврооблігацій групи компаній Trans-Oil на суму 50 млн доларів США з відсотковою ставкою 8,45 % і терміном погашення в 2026 році. Група компаній Trans-Oil – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг із виробничими підприємствами в Молдові, Україні, Румунії та Сербії. Додатково випущені облігації будуть консолідовані з існуючими облігаціями на суму 450 мільйонів доларів США, що були розміщені у 2021 році. Внаслідок цього загальний розмір випуску єврооблігацій буде збільшено до 500 мільйонів доларів США. Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом під керівництвом партнера Ігоря Лозенка та складалася з юристів Олеся Трачука та Владислави Міцай та молодшого юриста Олександра Мотіна.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником із питань українського права Citigroup, ING та Renaissance Capital, спільних організаторів другого додаткового випуску єврооблігацій групи компаній Trans-Oil на суму 50 млн доларів США з відсотковою ставкою 8,45 % і терміном погашення в 2026 році. Група компаній Trans-Oil – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг із виробничими підприємствами в Молдові, Україні, Румунії та Сербії. Додатково випущені облігації будуть консолідовані з існуючими облігаціями на суму 450 мільйонів доларів США, що були розміщені у 2021 році. Внаслідок цього загальний розмір випуску єврооблігацій буде збільшено до 500 мільйонів доларів США.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом під керівництвом партнера Ігоря Лозенка та складалася з юристів Олеся Трачука та Владислави Міцай та молодшого юриста Олександра Мотіна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: