fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з дебютним випуском зелених єврооблігацій Укренерго на суму 825 мільйонів доларів США

16/ 11/ 2021
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником із питань українського права BNP Paribas, Deutsche Bank, Goldman Sachs International та Укрексімбанку, спільних організаторів дебютного випуску єврооблігацій на суму 825 мільйонів доларів США Національної енергетичної компанії «Укренерго», оператора системи передачі, власником якого є держава. Облігації були випущені під державні гарантії, з терміном погашенням через 5 років та купоном у 6,875 відсотка річних. Випуск був здійснений відповідно до Програми емісії зелених облігацій сталого розвитку, яка передбачає, що залучені від випуску кошти будуть використані для фінансування або рефінансування відповідних «зелених» проектів. Переважно, такі кошти будуть спрямовані на погашення боргів, що виникли у зв’язку з виплатами виробникам відновлюваної енергетики за «зеленим» тарифом. Згадана Програма також передбачає низку показників ефективності, що підтверджують прагнення Укренерго виконувати стратегічні цілі, які стосуються екологічних, соціальних та управлінських (ESG) напрямів. Партнер Sayenko Kharenko Назар Чернявський коментує: «Наша команда дуже пишається своєю участю у дебютній трансакції Укренерго на міжнародних ринках капіталу. Ця трансакція знаменує перший прямий випуск зелених облігацій з України і є важливим досягненням для вітчизняного інвестиційного клімату та переходу до сталого розвитку. Ми сподіваємося, що ця знакова угода відновить довіру інвесторів до українського енергетичного сектору та полегшить реалізацію проектів з відновлювальної енергетики». Партнер Ігор Лозенко очолив команду Sayenko Kharenko, до якої увійшли юристи Денис Наконечний, Олесь Трачук, Владислава Міцай і молодший юрист Олександр Мотін. До роботи над проєктом також були залучені радник з питань антимонопольного права Олександр Нагорний та старший юрист Антон Керімов-Вараницький в частині питань оподаткування.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником із питань українського права BNP Paribas, Deutsche Bank, Goldman Sachs International та Укрексімбанку, спільних організаторів дебютного випуску єврооблігацій на суму 825 мільйонів доларів США Національної енергетичної компанії «Укренерго», оператора системи передачі, власником якого є держава.

Облігації були випущені під державні гарантії, з терміном погашенням через 5 років та купоном у 6,875 відсотка річних. Випуск був здійснений відповідно до Програми емісії зелених облігацій сталого розвитку, яка передбачає, що залучені від випуску кошти будуть використані для фінансування або рефінансування відповідних «зелених» проектів. Переважно, такі кошти будуть спрямовані на погашення боргів, що виникли у зв’язку з виплатами виробникам відновлюваної енергетики за «зеленим» тарифом. Згадана Програма також передбачає низку показників ефективності, що підтверджують прагнення Укренерго виконувати стратегічні цілі, які стосуються екологічних, соціальних та управлінських (ESG) напрямів.

Партнер Sayenko Kharenko Назар Чернявський коментує: «Наша команда дуже пишається своєю участю у дебютній трансакції Укренерго на міжнародних ринках капіталу. Ця трансакція знаменує перший прямий випуск зелених облігацій з України і є важливим досягненням для вітчизняного інвестиційного клімату та переходу до сталого розвитку. Ми сподіваємося, що ця знакова угода відновить довіру інвесторів до українського енергетичного сектору та полегшить реалізацію проектів з відновлювальної енергетики».

Партнер Ігор Лозенко очолив команду Sayenko Kharenko, до якої увійшли юристи Денис Наконечний, Олесь Трачук, Владислава Міцай і молодший юрист Олександр Мотін. До роботи над проєктом також були залучені радник з питань антимонопольного права Олександр Нагорний та старший юрист Антон Керімов-Вараницький в частині питань оподаткування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: