fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko – юридичний радник Торонто-Київ щодо реструктуризації зобов’язань перед Альфа-Банком Україна згідно з Законом «Про фінансову реструктуризацію»

09/ 01/ 2018
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником ПрАТ «Торонто-Київ» (Торонто-Київ) у зв’язку з реструктуризацією синдикованого кредиту, наданого ПАТ «Альфа-Банк» (Альфа-Банк Україна) на зведення бізнес-центру «Торонто-Київ» в історичній частині Києва. Реструктуризація заборгованості на суму близько 100 мільйонів доларів США стала найбільшою угодою, проведеною відповідно до нового Закону України «Про фінансову реструктуризацію». Торонто-Київ здійснює управління одним з найбільших багатофункціональних проектів комерційної нерухомості в Україні – комплексом «Торонто-Київ» з розташуванням у самому серці історичного та ділового району Києва – навпроти Костьолу Святого Миколая. Комплекс «Торонто-Київ» включає в себе: бізнес-центр класу «А», торгові площі, ресторани і кафетерії, готель Holiday Inn Kyiv, який входить в систему компаній InterContinental Hotels Group (http://www.ihg.com/), і перший в Україні п’ятиповерховий підземний паркінг. Sayenko Kharenko надавала комплексну юридичну підтримку щодо трансакції. Зокрема, обсяг робіт фірми включав підготовку і погодження усіх трансакційних документів, консультування з питань імплементації угоди, супровід на етапах підготовки до завершення угоди і самого завершення. Назар Чернявський, партнер Sayenko Kharenko, коментує: «Ми пишаємося тим, що процедури, передбаченні Законом «Про фінансову реструктуризацію», знаходять застосування у найскладніших транскордонних угодах, а також у рамках проектів за участі локальних, переважно державних банків. Нам особливо приємно побачити цей закон у дії, оскільки наша фірма спільно з провідними міжнародними експертами активно долучалася до його розробки». Юрій Кривошея, Президент і Керуючий Партнер ПрАТ «Торонто-Київ», зазначив: «Успішне завершення цієї складної та багаторівневої фінансової реструктуризації стало можливим лише завдяки систематичній координації та неймовірній самовіддачі  усіх сторін. За що ми дуже вдячні!». Команда Sayenko Kharenko працювала над угодою під керівництвом радника Олександра Ніколайчика у складі юристів Дарини Дашкевич, Оксани Даскалюк та Михайла Гринишина під загальним керівництвом партнера Михайла Харенка. Партнер Назар Чернявський і радник Антон Коробейніков консультували з питань застосування процедур фінансової реструктуризації згідно з новим законом.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником ПрАТ «Торонто-Київ» (Торонто-Київ) у зв’язку з реструктуризацією синдикованого кредиту, наданого ПАТ «Альфа-Банк» (Альфа-Банк Україна) на зведення бізнес-центру «Торонто-Київ» в історичній частині Києва. Реструктуризація заборгованості на суму близько 100 мільйонів доларів США стала найбільшою угодою, проведеною відповідно до нового Закону України «Про фінансову реструктуризацію».

Торонто-Київ здійснює управління одним з найбільших багатофункціональних проектів комерційної нерухомості в Україні – комплексом «Торонто-Київ» з розташуванням у самому серці історичного та ділового району Києва – навпроти Костьолу Святого Миколая. Комплекс «Торонто-Київ» включає в себе: бізнес-центр класу «А», торгові площі, ресторани і кафетерії, готель Holiday Inn Kyiv, який входить в систему компаній InterContinental Hotels Group (http://www.ihg.com/), і перший в Україні п’ятиповерховий підземний паркінг.

Sayenko Kharenko надавала комплексну юридичну підтримку щодо трансакції. Зокрема, обсяг робіт фірми включав підготовку і погодження усіх трансакційних документів, консультування з питань імплементації угоди, супровід на етапах підготовки до завершення угоди і самого завершення.

Назар Чернявський, партнер Sayenko Kharenko, коментує: «Ми пишаємося тим, що процедури, передбаченні Законом «Про фінансову реструктуризацію», знаходять застосування у найскладніших транскордонних угодах, а також у рамках проектів за участі локальних, переважно державних банків. Нам особливо приємно побачити цей закон у дії, оскільки наша фірма спільно з провідними міжнародними експертами активно долучалася до його розробки».

Юрій Кривошея, Президент і Керуючий Партнер ПрАТ «Торонто-Київ», зазначив: «Успішне завершення цієї складної та багаторівневої фінансової реструктуризації стало можливим лише завдяки систематичній координації та неймовірній самовіддачі  усіх сторін. За що ми дуже вдячні!».

Команда Sayenko Kharenko працювала над угодою під керівництвом радника Олександра Ніколайчика у складі юристів Дарини Дашкевич, Оксани Даскалюк та Михайла Гринишина під загальним керівництвом партнера Михайла Харенка. Партнер Назар Чернявський і радник Антон Коробейніков консультували з питань застосування процедур фінансової реструктуризації згідно з новим законом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: