fbpx

Sayenko Kharenko – юридичний радник із питань придбання Банку Кредит Дніпро

25/ 08/ 2020
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Олександра Ярославського, власника і президента групи DCH, з приводу придбання 100-процентного пакету акцій в ВАТ «Банк Кредит Дніпро» (Банк). Sayenko Kharenko забезпечила повний юридичний супровід покупцеві, в тому числі юридичний аудит Банку, допомогу в підготовці документів з угоди, а також юридичний супровід отримання схвалення Національного банку України на придбання істотної участі в Банку. Схвалення було отримано 30 липня 2020 року. В результаті угоди Олександр Ярославський став єдиним власником Банку. DCH – одна з найбільших українських бізнес-груп, що надзвичайно динамічно розвивається та має 20-річну історію. В інвестиційний портфель групи DCH входять активи в тому числі у фінансовому, промисловому, транспортному секторах та у сфері девелопменту. Над проєктом працювала команда практики корпоративного права та M&A у складі старшого юриста Тимура Енхбаяра, юристів Тетяни Дивак, Ільгара Гахраманова, Святослава Козака, Миколи Лихогляда, Андрія Цяцяка, Костянтина Заблоцького, Ангеліни Данилейко і Дарії Карленко під керівництвом радника Сергія Казмірчука. Загальне керівництво проєктом здійснював партнер Володимир Саєнко.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Олександра Ярославського, власника і президента групи DCH, з приводу придбання 100-процентного пакету акцій в ВАТ «Банк Кредит Дніпро» (Банк).

Sayenko Kharenko забезпечила повний юридичний супровід покупцеві, в тому числі юридичний аудит Банку, допомогу в підготовці документів з угоди, а також юридичний супровід отримання схвалення Національного банку України на придбання істотної участі в Банку. Схвалення було отримано 30 липня 2020 року. В результаті угоди Олександр Ярославський став єдиним власником Банку.

DCH – одна з найбільших українських бізнес-груп, що надзвичайно динамічно розвивається та має 20-річну історію. В інвестиційний портфель групи DCH входять активи в тому числі у фінансовому, промисловому, транспортному секторах та у сфері девелопменту.

Над проєктом працювала команда практики корпоративного права та M&A у складі старшого юриста Тимура Енхбаяра, юристів Тетяни Дивак, Ільгара Гахраманова, Святослава Козака, Миколи Лихогляда, Андрія Цяцяка, Костянтина Заблоцького, Ангеліни Данилейко і Дарії Карленко під керівництвом радника Сергія Казмірчука. Загальне керівництво проєктом здійснював партнер Володимир Саєнко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: