fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko – юридичний радник IFC у зв’язку з запуском механізму розподілу ризиків з Креді Агріколь на суму, еквівалентну 40 мільйонам євро, для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні

09/ 01/ 2024
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Міжнародної фінансової корпорації (IFC) з питань українського права у зв’язку із запуском механізму розподілу ризиків у еквіваленті 40 мільйонів євро для Креді Агріколь Україна. IFC візьме на себе половину ризиків за сукупним портфелем на суму у еквіваленті 40 мільйонів євро, що буде спрямований на критично важливу фінансову підтримку мікро-, малих і середніх підприємств, зокрема аграрних та сільських підприємств. Це – третя транзакція, здійснена IFC в Україні в рамках Програми гарантування малих позик IFC, яка підтримується Європейською Комісією через Європейський фонд сталого розвитку (EFSD). Вона доповнює спільні зусилля Групи Світового банку, метою яких є допомогти бізнесу залишитися на плаву та дати уряду можливість продовжувати надавати базові послуги та проводити невідкладні відновлювальні роботи. IFC, підрозділ Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом, що займається питаннями розвитку приватного сектору на ринках, що формуються. У 2023 фінансовому році IFC виділила приватним компаніям та фінансовим інститутам країн, що розвиваються, рекордні 43,7 мільярда доларів США. Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом під керівництвом партнера Ігоря Лозенка у складі старшого юриста Олеся Трачука, молодших юристів Євгена Коваля та Софьї Татарінової.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Міжнародної фінансової корпорації (IFC) з питань українського права у зв’язку із запуском механізму розподілу ризиків у еквіваленті 40 мільйонів євро для Креді Агріколь Україна. IFC візьме на себе половину ризиків за сукупним портфелем на суму у еквіваленті 40 мільйонів євро, що буде спрямований на критично важливу фінансову підтримку мікро-, малих і середніх підприємств, зокрема аграрних та сільських підприємств.

Це – третя транзакція, здійснена IFC в Україні в рамках Програми гарантування малих позик IFC, яка підтримується Європейською Комісією через Європейський фонд сталого розвитку (EFSD). Вона доповнює спільні зусилля Групи Світового банку, метою яких є допомогти бізнесу залишитися на плаву та дати уряду можливість продовжувати надавати базові послуги та проводити невідкладні відновлювальні роботи.

IFC, підрозділ Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом, що займається питаннями розвитку приватного сектору на ринках, що формуються. У 2023 фінансовому році IFC виділила приватним компаніям та фінансовим інститутам країн, що розвиваються, рекордні 43,7 мільярда доларів США.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом під керівництвом партнера Ігоря Лозенка у складі старшого юриста Олеся Трачука, молодших юристів Євгена Коваля та Софьї Татарінової.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: