fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko – юридичний партнер опитування Європейської Бізнес Асоціації щодо пріоритетів розвитку транспортної інфраструктури

23/ 11/ 2023
  Sayenko Kharenko стала партнером галузевого дослідження загального стану розвитку транспортної інфраструктури в Україні — Інфраструктурного індексу 2023, проведеного Європейською Бізнес Асоціацією. У цьогорічній хвилі Індексу основним прагненням стало надання оцінки стану підприємств транспортної галузі, вплив воєнних дій на функціонування транспортної інфраструктури та визначення актуальні ініціативи для стабілізації ринку перевезень та логістики. «Цікаво бачити серед топ-3 пріоритетів розвитку дорожнього господарства впровадження міжнародних стандартів, зокрема, контрактів FIDIC. Це той інструмент, який може суттєво допомогти Україні загалом в проєктах розбудови інфраструктури та повоєнного відновлення. Само собою, це не є панацеєю, але використання знайомих стандартів збільшує рівень комфорту іноземних інвесторів та донорів під час роботи в нашій країні. Варто зазначити, що за останні декілька років у законодавство було внесено досить багато змін, спрямованих на можливість використання контрактів FIDIC. Як практикуючі юристи, ми також спостерігаємо підвищення інтересу до цієї теми серед клієнтів та нам приємно, що наша рутинна робота сприяє поширенню найкращих світових практик в Україні», — коментує результати дослідження Тимур Енхбаяр, старший юрист Sayenko Kharenko. З детальним аналізом результатів опитування можна ознайомитися за посиланням.

Sayenko Kharenko стала партнером галузевого дослідження загального стану розвитку транспортної інфраструктури в Україні — Інфраструктурного індексу 2023, проведеного Європейською Бізнес Асоціацією.

У цьогорічній хвилі Індексу основним прагненням стало надання оцінки стану підприємств транспортної галузі, вплив воєнних дій на функціонування транспортної інфраструктури та визначення актуальні ініціативи для стабілізації ринку перевезень та логістики.

«Цікаво бачити серед топ-3 пріоритетів розвитку дорожнього господарства впровадження міжнародних стандартів, зокрема, контрактів FIDIC. Це той інструмент, який може суттєво допомогти Україні загалом в проєктах розбудови інфраструктури та повоєнного відновлення. Само собою, це не є панацеєю, але використання знайомих стандартів збільшує рівень комфорту іноземних інвесторів та донорів під час роботи в нашій країні.

Варто зазначити, що за останні декілька років у законодавство було внесено досить багато змін, спрямованих на можливість використання контрактів FIDIC. Як практикуючі юристи, ми також спостерігаємо підвищення інтересу до цієї теми серед клієнтів та нам приємно, що наша рутинна робота сприяє поширенню найкращих світових практик в Україні», — коментує результати дослідження Тимур Енхбаяр, старший юрист Sayenko Kharenko.

З детальним аналізом результатів опитування можна ознайомитися за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: