fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko – юридична фірма №1 в Україні за версією «50 провідних юридичних фірм України 2021»

10/ 12/ 2021
  Sayenko Kharenko очолила щорічне дослідження ринку юридичних послуг «50 провідних юридичних фірм України 2021» від видавництва «Юридична практика». Рейтинг включає дослідження провідних українських юридичних фірм, а також таблиці найбільших публічних проєктів за досліджуваний період. За результатами дослідження Sayenko Kharenko також стала лідером за кількістю найбільших публічних угод. Фірма супроводжувала 40 % проєктів, що ввійшли до рейтингу. Окрім цього Sayenko Kharenko увійшла до двійки лідерів за кількістю найбільших публічних угод у сфері антимонопольного права. Топова позиція Sayenko Kharenko підтверджується високими позиціями у рейтингу визнання юридичних фірм за галузями практики. Фірма займає перше місце у практиках банківського та фінансового права, міжнародному арбітражі та міжнародній торгівлі. А також серед лідерів у сферах: M&A, конкурентне право, інформаційні технології, комплаєнс, корпоративне право, трудове право, кримінальне право, інтелектуальна власність, судова практика та захист бізнесу. Дослідження «50 провідних юридичних фірм України» проводиться «Юридичною практикою» з 1997 року. Воно ґрунтується на всебічному оцінюванні діяльності учасників ринку юридичних послуг як за кількісними, так і за якісними критеріями: кількістю юристів, дохідністю, складністю угод і судових спорів, які ними супроводжуються, фінансовою ефективністю. Одним із ключових факторів під час формування підсумкової таблиці «50 провідних юридичних фірм України» є репутація компанії.

Sayenko Kharenko очолила щорічне дослідження ринку юридичних послуг «50 провідних юридичних фірм України 2021» від видавництва «Юридична практика». Рейтинг включає дослідження провідних українських юридичних фірм, а також таблиці найбільших публічних проєктів за досліджуваний період.

За результатами дослідження Sayenko Kharenko також стала лідером за кількістю найбільших публічних угод. Фірма супроводжувала 40 % проєктів, що ввійшли до рейтингу. Окрім цього Sayenko Kharenko увійшла до двійки лідерів за кількістю найбільших публічних угод у сфері антимонопольного права.

Топова позиція Sayenko Kharenko підтверджується високими позиціями у рейтингу визнання юридичних фірм за галузями практики. Фірма займає перше місце у практиках банківського та фінансового права, міжнародному арбітражі та міжнародній торгівлі. А також серед лідерів у сферах: M&A, конкурентне право, інформаційні технології, комплаєнс, корпоративне право, трудове право, кримінальне право, інтелектуальна власність, судова практика та захист бізнесу.

Дослідження «50 провідних юридичних фірм України» проводиться «Юридичною практикою» з 1997 року. Воно ґрунтується на всебічному оцінюванні діяльності учасників ринку юридичних послуг як за кількісними, так і за якісними критеріями: кількістю юристів, дохідністю, складністю угод і судових спорів, які ними супроводжуються, фінансовою ефективністю. Одним із ключових факторів під час формування підсумкової таблиці «50 провідних юридичних фірм України» є репутація компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: