fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko визнана найкращою юридичною фірмою року в Україні за версією The Lawyer European Awards 2023

28/ 11/ 2023
  Sayenko Kharenko визнано фірмою року в Україні за версією The Lawyer European Awards 2023. Вже 14-й рік поспіль The Lawyer European Awards відзначає в різних категоріях провідні юридичні фірми на європейському ринку. Для нас неймовірна честь здобути цю престижну нагороду. Перемога Sayenko Kharenko у номінації зміцнила нашу позицію як однієї з найбільш шанованих юридичних фірм Європи, адже це визнання підтверджує відданість нашої фірми юридичній експертизі та інноваціям у галузі. Sayenko Kharenko насправді здобула подвійний тріумф, отримавши другий рік поспіль високу оцінку у категорії «Команда року у сфері фінансового права: Європа» (Highly Commended). Це підкреслює виняткові результати роботи фірми та її новаторські рішення у сфері фінансового права. Цей успіх став можливий завдяки нашій високо мотивованій команді, яка продемонструвала наполегливу працю та відданість своїй справі. Ми маємо намір і надалі гарантувати послуги найвищих стандартів та високий рівень обслуговування клієнтів і впевнені, що наші зусилля призведуть до ще більшого успіху в майбутньому.

Sayenko Kharenko визнано фірмою року в Україні за версією The Lawyer European Awards 2023. Вже 14-й рік поспіль The Lawyer European Awards відзначає в різних категоріях провідні юридичні фірми на європейському ринку.

Для нас неймовірна честь здобути цю престижну нагороду. Перемога Sayenko Kharenko у номінації зміцнила нашу позицію як однієї з найбільш шанованих юридичних фірм Європи, адже це визнання підтверджує відданість нашої фірми юридичній експертизі та інноваціям у галузі.

Sayenko Kharenko насправді здобула подвійний тріумф, отримавши другий рік поспіль високу оцінку у категорії «Команда року у сфері фінансового права: Європа» (Highly Commended). Це підкреслює виняткові результати роботи фірми та її новаторські рішення у сфері фінансового права.

Цей успіх став можливий завдяки нашій високо мотивованій команді, яка продемонструвала наполегливу працю та відданість своїй справі. Ми маємо намір і надалі гарантувати послуги найвищих стандартів та високий рівень обслуговування клієнтів і впевнені, що наші зусилля призведуть до ще більшого успіху в майбутньому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: