fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko визнана кращою у сфері захисту бізнесу за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших»

11/ 03/ 2021
  Sayenko Kharenko стала кращою в номінації «Захист бізнесу» за версією рейтингу кращих гравців фінансового ринку України журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Номінантів оцінювало експертне журі з представників міжнародних компаній, що спеціалізуються на пошуку та оцінці керівників вищої ланки, рекрутингових, консалтингових компаній (60%) і редакційної колегії (40%). На церемонії, яка пройшла 3 березня в Києві, фірму представляла партнер Sayenko Kharenko Олена Сукманова. Вона так прокоментувала отриману нагороду: «Бізнес в Україні сьогодні як ніколи раніше потребує захисту, і не отримуючи її часто в повному обсязі від держави, бізнес змушений захищатися самостійно, в тому числі звертаючись по допомогу до професіоналів у цій сфері. Навряд чи можна переоцінити важливість такої допомоги, і я дуже рада, що Sayenko Kharenko стала переможницею в цій номінації». «ТОП-100. Рейтинги найбільших» – діловий журнал, який спеціалізується на складанні незалежних рейтингів українського бізнесу. Основа рейтингів – опитування експертів і аналіз фінансових результатів компаній-учасниць. Кожен номер журналу складається з трьох ключових блоків, об’єднаних єдиною концепцією.

Sayenko Kharenko стала кращою в номінації «Захист бізнесу» за версією рейтингу кращих гравців фінансового ринку України журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Номінантів оцінювало експертне журі з представників міжнародних компаній, що спеціалізуються на пошуку та оцінці керівників вищої ланки, рекрутингових, консалтингових компаній (60%) і редакційної колегії (40%).

На церемонії, яка пройшла 3 березня в Києві, фірму представляла партнер Sayenko Kharenko Олена Сукманова. Вона так прокоментувала отриману нагороду: «Бізнес в Україні сьогодні як ніколи раніше потребує захисту, і не отримуючи її часто в повному обсязі від держави, бізнес змушений захищатися самостійно, в тому числі звертаючись по допомогу до професіоналів у цій сфері. Навряд чи можна переоцінити важливість такої допомоги, і я дуже рада, що Sayenko Kharenko стала переможницею в цій номінації».

«ТОП-100. Рейтинги найбільших» – діловий журнал, який спеціалізується на складанні незалежних рейтингів українського бізнесу. Основа рейтингів – опитування експертів і аналіз фінансових результатів компаній-учасниць. Кожен номер журналу складається з трьох ключових блоків, об’єднаних єдиною концепцією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: