fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Getin Holding S.A. під час підписання договору купівлі-продажу АТ «Ідея Банк» (Україна) на користь ПУМБ

23/ 11/ 2021
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Getin Holding SA під час підготовки, узгодження та підписання договору купівлі-продажу 100 % акцій АТ «Ідея Банк» (Україна) на користь АТ «Перший український міжнародний банк» (ПУМБ). Ідея Банк працює на території України з 1989 року та надає послуги приватним особам, малому та середньому бізнесу. Пропонує кредити, депозити, платіжні та кредитні картки, а також касово-розрахункові послуги та продукти банківського страхування. Команда Sayenko Kharenko надала всебічну юридичну підтримку продавцю під час підготовки та узгодження трансакційних документів, а також супроводжувала підписання договору купівлі-продажу сторонами. «Ми раді, що в черговий раз можемо покластися на юридичну експертизу Sayenko Kharenko у нашому стратегічному M&A проекті. Ми цінуємо їхній професійний підхід та відданість нашій компанії в цій надважливій угоді», – коментує Піотр Качмарек, президент правління Getin Holding S.A. «Після того, як ми виступали юридичним радником в процесі продажу Ідея Банку у Білорусі та групи компаній Ідея у Румунії цього року, ми раді продовжувати співпрацю з Getin Holding та супроводжувати проєкт тут – в Україні. Ми пишаємося тим, що ми супроводжуємо таку масштабну та складну угоду» – коментує партнер Аліна Плющ. Getin Holding S.A. – компанія, акції якої торгуються на Варшавській фондовій біржі (індекс sWIG80). Вона є однією з небагатьох польських компаній, яка веде діяльність на міжнародних ринках через свої дочірні компанії. Getin Holding S.A. займається інвестиційною діяльністю, втілюючи проекти як у Польщі, так і за кордоном, зокрема, у Південно-Східній Європі. Група здійснює діяльність у банківському секторі, надає послуги з фінансового посередництва, страхування та лізингу. Перший український міжнародний банк (ПУМБ) є одним з найбільших українських універсальних банків із приватним капіталом. Діяльність банку зосереджена на комерційних, роздрібних та інвестиційно-банківських операціях. Банк обслуговує понад 1,6 млн. приватних та понад 83 тис. корпоративних клієнтів. Команду практики корпоративного права та M&A Sayenko Kharenko, яка працює над проєктом, очолював старший юрист Дмитро Рябікін за підтримки старшого юриста Михайла Гринишина та юристки Анастасії Єрмоленко. Партнер Аліна Плющ керувала проєктом.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Getin Holding SA під час підготовки, узгодження та підписання договору купівлі-продажу 100 % акцій АТ «Ідея Банк» (Україна) на користь АТ «Перший український міжнародний банк» (ПУМБ).

Ідея Банк працює на території України з 1989 року та надає послуги приватним особам, малому та середньому бізнесу. Пропонує кредити, депозити, платіжні та кредитні картки, а також касово-розрахункові послуги та продукти банківського страхування.

Команда Sayenko Kharenko надала всебічну юридичну підтримку продавцю під час підготовки та узгодження трансакційних документів, а також супроводжувала підписання договору купівлі-продажу сторонами.

«Ми раді, що в черговий раз можемо покластися на юридичну експертизу Sayenko Kharenko у нашому стратегічному M&A проекті. Ми цінуємо їхній професійний підхід та відданість нашій компанії в цій надважливій угоді», – коментує Піотр Качмарек, президент правління Getin Holding S.A.

«Після того, як ми виступали юридичним радником в процесі продажу Ідея Банку у Білорусі та групи компаній Ідея у Румунії цього року, ми раді продовжувати співпрацю з Getin Holding та супроводжувати проєкт тут – в Україні. Ми пишаємося тим, що ми супроводжуємо таку масштабну та складну угоду» – коментує партнер Аліна Плющ.

Getin Holding S.A. – компанія, акції якої торгуються на Варшавській фондовій біржі (індекс sWIG80). Вона є однією з небагатьох польських компаній, яка веде діяльність на міжнародних ринках через свої дочірні компанії. Getin Holding S.A. займається інвестиційною діяльністю, втілюючи проекти як у Польщі, так і за кордоном, зокрема, у Південно-Східній Європі. Група здійснює діяльність у банківському секторі, надає послуги з фінансового посередництва, страхування та лізингу.

Перший український міжнародний банк (ПУМБ) є одним з найбільших українських універсальних банків із приватним капіталом. Діяльність банку зосереджена на комерційних, роздрібних та інвестиційно-банківських операціях. Банк обслуговує понад 1,6 млн. приватних та понад 83 тис. корпоративних клієнтів.

Команду практики корпоративного права та M&A Sayenko Kharenko, яка працює над проєктом, очолював старший юрист Дмитро Рябікін за підтримки старшого юриста Михайла Гринишина та юристки Анастасії Єрмоленко. Партнер Аліна Плющ керувала проєктом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: