fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko виступила радником у зв’язку з залученням Україною кредиту на суму 529 мільйонів євро під гарантію Світового Банку

17/ 05/ 2019
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Deutsche Bank, кредитодавця та організатора кредиту на суму 529 мільйонів євро, що був наданий Україні під гарантію Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Фінансування надавалося у формі двох траншів у розмірі 240 мільйонів євро та 289 мільйонів євро, що підлягатимуть погашенню за 4 та 10 років відповідно. До цього Sayenko Kharenko консультувала Deutsche Bank у зв’язку з наданням кредиту на суму 349,3 мільйонів євро, що був залучений Україною на схожих умовах. За результатами цих трансакцій Міністерство фінансів України залучило кошти у розмірі близько 1 мільярда доларів США. Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом радника Ігоря Лозенка та складалася з юриста Олеся Трачука та молодшого юриста Назарія Пилипчука.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Deutsche Bank, кредитодавця та організатора кредиту на суму 529 мільйонів євро, що був наданий Україні під гарантію Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Фінансування надавалося у формі двох траншів у розмірі 240 мільйонів євро та 289 мільйонів євро, що підлягатимуть погашенню за 4 та 10 років відповідно. До цього Sayenko Kharenko консультувала Deutsche Bank у зв’язку з наданням кредиту на суму 349,3 мільйонів євро, що був залучений Україною на схожих умовах. За результатами цих трансакцій Міністерство фінансів України залучило кошти у розмірі близько 1 мільярда доларів США.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом радника Ігоря Лозенка та складалася з юриста Олеся Трачука та молодшого юриста Назарія Пилипчука.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: