fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko виступила радником Orexim із питань фінансування в розмірі 36 мільйонів доларів США

21/ 08/ 2020
  Sayenko Kharenko виступила радником Orexim Group (Orexim) із питань забезпеченого фінансування в розмірі 36 мільйонів доларів США, наданого Експортно-імпортним банком Кореї (KEXIM) для Grain Terminal Holdings, спільного підприємства Posco International і Orexim, розташованого в Сінгапурі. Orexim займається експортом сільгосппродукції та надає портові та логістичні послуги. Із невеликої торгової компанії, заснованої в 2004 році, Orexim перетворилася на велику компанію з більш ніж 1 000 співробітників. У 2019 Sayenko Kharenko виступала юридичним радником Orexim із питань продажу контрольного пакета акцій її зернового термінального бізнесу Posco International і створення спільного підприємства. В результаті угоди Posco International стала першою корейською компанією, що має у власності зерносховище за кордоном. Експортно-імпортний банк Кореї є офіційним експортно-кредитним агентством (ECA), який надає комплексні програми експортного кредитування та гарантій для підтримки корейських підприємств, що ведуть бізнес за кордоном. Команду фахівців з двох практик Sayenko Kharenko очолили партнери Ігор Лозенко та Олександр Ніколайчик за підтримки юристів Дениса Наконечного та Ільгара Гахраманова.

Sayenko Kharenko виступила радником Orexim Group (Orexim) із питань забезпеченого фінансування в розмірі 36 мільйонів доларів США, наданого Експортно-імпортним банком Кореї (KEXIM) для Grain Terminal Holdings, спільного підприємства Posco International і Orexim, розташованого в Сінгапурі.

Orexim займається експортом сільгосппродукції та надає портові та логістичні послуги. Із невеликої торгової компанії, заснованої в 2004 році, Orexim перетворилася на велику компанію з більш ніж 1 000 співробітників.

У 2019 Sayenko Kharenko виступала юридичним радником Orexim із питань продажу контрольного пакета акцій її зернового термінального бізнесу Posco International і створення спільного підприємства. В результаті угоди Posco International стала першою корейською компанією, що має у власності зерносховище за кордоном.

Експортно-імпортний банк Кореї є офіційним експортно-кредитним агентством (ECA), який надає комплексні програми експортного кредитування та гарантій для підтримки корейських підприємств, що ведуть бізнес за кордоном.

Команду фахівців з двох практик Sayenko Kharenko очолили партнери Ігор Лозенко та Олександр Ніколайчик за підтримки юристів Дениса Наконечного та Ільгара Гахраманова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: