fbpx

Sayenko Kharenko втретє цьогоріч названо найкращою фірмою року

13/ 06/ 2019
  7 червня видавництво «Юридична Практика» зібрало найкращі українські юридичні фірми на щорічній церемонії нагородження. Sayenko Kharenko увійшла до шортлиста у 21 категорії «Юридичної премії 2019» та отримала найпрестижніші з нагород – «Юридична фірма року», що відзначає всі досягнення фірми у всіх галузях, та «Юридична фірма року з боргової реструктуризації» за визначну роль фірми у найбільш значимих реструктуризаціях 2018 року. CEO фірми Назар Чернявський прокоментував: «З самого початку цей рік приносить нам чимало нагород, і я дуже радий бачити, що послідовну наполегливу роботу кожного з членів команди Sayenko Kharenko було відзначено найвищою українською нагородою слідом за міжнародними нагородами від The Lawyer та IFLR. Усі три найпрестижніші в Україні нагороди, що ми отримали цього року, відображають наші значні внутрішні перетворення, зроблені минулого року, наше суттєве органічне зростання, прагнення до інновацій і видатні проекти, які ми втілили для наших клієнтів. Переконаний, якби це не суперечило правилам церемонії, Sayenko Kharenko здобула би ще більше нагород цього року».

7 червня видавництво «Юридична Практика» зібрало найкращі українські юридичні фірми на щорічній церемонії нагородження. Sayenko Kharenko увійшла до шортлиста у 21 категорії «Юридичної премії 2019» та отримала найпрестижніші з нагород – «Юридична фірма року», що відзначає всі досягнення фірми у всіх галузях, та «Юридична фірма року з боргової реструктуризації» за визначну роль фірми у найбільш значимих реструктуризаціях 2018 року.

CEO фірми Назар Чернявський прокоментував: «З самого початку цей рік приносить нам чимало нагород, і я дуже радий бачити, що послідовну наполегливу роботу кожного з членів команди Sayenko Kharenko було відзначено найвищою українською нагородою слідом за міжнародними нагородами від The Lawyer та IFLR. Усі три найпрестижніші в Україні нагороди, що ми отримали цього року, відображають наші значні внутрішні перетворення, зроблені минулого року, наше суттєве органічне зростання, прагнення до інновацій і видатні проекти, які ми втілили для наших клієнтів. Переконаний, якби це не суперечило правилам церемонії, Sayenko Kharenko здобула би ще більше нагород цього року».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: