fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko відкриває офіс у Страсбурзі під керівництвом Олександра Овчиннікова

09/ 12/ 2020
  Символічно, що саме напередодні Дня прав людини Sayenko Kharenko відкриває свій офіс у Страсбурзі, щоб повноцінно забезпечити захист прав та інтересів своїх клієнтів у Європейському суді з прав людини. Страсбург – не просто місто французького шарму і німецької педантичності, але ще й юридична столиця Європи. Присутність у Страсбурзі і прямий доступ до ЄСПЛ дозволять нашим практикам кримінально-правового захисту та вирішення судових спорів набагато більш оперативно допомагати нашим клієнтам у ситуаціях, коли важлива кожна хвилина, або коли наші суди і правоохоронні органи не здатні забезпечити справедливий розгляд справи. Очолить новий офіс французький адвокат українського походження з багаторічним досвідом роботи в ЄСПЛ – Олександр Овчинніков, який тепер вже в якості партнера Sayenko Kharenko зможе безпосередньо представляти в ЄСПЛ клієнтів фірми. Партнер Sayenko Kharenko Євген Солодко коментує: «ЄСПЛ часто може бути в прямому сенсі слова останньою інстанцією, в якій можна відстояти свої права. Відкриття представництва Sayenko Kharenko в Страсбурзі – крок у реалізації нашої довгострокової стратегії, до якого ми готувалися упродовж тривалого часу, і я радий, що світова економічна криза і глобальна фінансова стагнація не завадили нам в реалізації нашого плану».

Символічно, що саме напередодні Дня прав людини Sayenko Kharenko відкриває свій офіс у Страсбурзі, щоб повноцінно забезпечити захист прав та інтересів своїх клієнтів у Європейському суді з прав людини.

Страсбург – не просто місто французького шарму і німецької педантичності, але ще й юридична столиця Європи. Присутність у Страсбурзі і прямий доступ до ЄСПЛ дозволять нашим практикам кримінально-правового захисту та вирішення судових спорів набагато більш оперативно допомагати нашим клієнтам у ситуаціях, коли важлива кожна хвилина, або коли наші суди і правоохоронні органи не здатні забезпечити справедливий розгляд справи.

Очолить новий офіс французький адвокат українського походження з багаторічним досвідом роботи в ЄСПЛ – Олександр Овчинніков, який тепер вже в якості партнера Sayenko Kharenko зможе безпосередньо представляти в ЄСПЛ клієнтів фірми.

Партнер Sayenko Kharenko Євген Солодко коментує: «ЄСПЛ часто може бути в прямому сенсі слова останньою інстанцією, в якій можна відстояти свої права. Відкриття представництва Sayenko Kharenko в Страсбурзі – крок у реалізації нашої довгострокової стратегії, до якого ми готувалися упродовж тривалого часу, і я радий, що світова економічна криза і глобальна фінансова стагнація не завадили нам в реалізації нашого плану».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: