fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko увійшла до рейтингу GRR 100 2023

19/ 12/ 2023
  Sayenko Kharenko з гордістю повідомляє про включення до рейтингу GRR 100 2023. Це визнання підтверджує досвід та експертизу фірми у сфері транскордонної реструктуризації та банкрутства. Sayenko Kharenko стала однією з 156 міжнародних фірм із 41 юрисдикцій, включених до сьомого видання GRR 100. Провідні фірми були відібрані на основі досвіду та репутації кожної фірми. У процесі оцінювання було враховано такі ключові чинники як кількість транскордонних справ у портфелі кожної фірми, суму успішно реструктуризованої заборгованості та кількість годин, присвячених цим складним юридичним питанням. Це визнання вкотре підтверджує прагнення Sayenko Kharenko до досконалості та експертизу в різних галузях права. Фірма залишається вірною своїм цілям та гарантує клієнтам високоякісні юридичні послуги на міжнародному рівні.

Sayenko Kharenko з гордістю повідомляє про включення до рейтингу GRR 100 2023. Це визнання підтверджує досвід та експертизу фірми у сфері транскордонної реструктуризації та банкрутства.

Sayenko Kharenko стала однією з 156 міжнародних фірм із 41 юрисдикцій, включених до сьомого видання GRR 100. Провідні фірми були відібрані на основі досвіду та репутації кожної фірми. У процесі оцінювання було враховано такі ключові чинники як кількість транскордонних справ у портфелі кожної фірми, суму успішно реструктуризованої заборгованості та кількість годин, присвячених цим складним юридичним питанням.

Це визнання вкотре підтверджує прагнення Sayenko Kharenko до досконалості та експертизу в різних галузях права. Фірма залишається вірною своїм цілям та гарантує клієнтам високоякісні юридичні послуги на міжнародному рівні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: