fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko успішно представила інтереси Zhejiang Longda Stainless Steel Co., Ltd

11/ 01/ 2021
  Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko успішно представила інтереси Zhejiang Longda Stainless Steel Co., Ltd у перегляді антидемпінгових заходів, що застосовуються до імпорту в Україну безшовних нержавіючих труб походженням із Китаю, у зв’язку з закінченням строку їх застосування. Юристи Sayenko Kharenko представляли інтереси клієнта на всіх етапах перегляду, у тому числі готували коментарі до заяви про порушення перегляду, відповідь на запитальник, коментарі до запитальника національного виробника, коментарі до основних фактів і висновків за результатами перегляду. За результатами перегляду, команді практики міжнародної торгівлі вдалося довести відсутність демпінгу з боку Zhejiang Longda Stainless Steel Co., Ltd (демпінгова маржа склала від мінус 3,55% до мінус 9,95% в залежності від методології розрахунків), що є унікальним для китайських виробників, які беруть участь в антидемпінгових розслідуваннях в Україні. Як наслідок, цінові зобов’язання, прийнятні для клієнта, були продовжені строком на 5 років. Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом у складі юриста, Тетяни Танчин під керівництвом партнера Анжели Махінової.

Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko успішно представила інтереси Zhejiang Longda Stainless Steel Co., Ltd у перегляді антидемпінгових заходів, що застосовуються до імпорту в Україну безшовних нержавіючих труб походженням із Китаю, у зв’язку з закінченням строку їх застосування.

Юристи Sayenko Kharenko представляли інтереси клієнта на всіх етапах перегляду, у тому числі готували коментарі до заяви про порушення перегляду, відповідь на запитальник, коментарі до запитальника національного виробника, коментарі до основних фактів і висновків за результатами перегляду.

За результатами перегляду, команді практики міжнародної торгівлі вдалося довести відсутність демпінгу з боку Zhejiang Longda Stainless Steel Co., Ltd (демпінгова маржа склала від мінус 3,55% до мінус 9,95% в залежності від методології розрахунків), що є унікальним для китайських виробників, які беруть участь в антидемпінгових розслідуваннях в Україні.

Як наслідок, цінові зобов’язання, прийнятні для клієнта, були продовжені строком на 5 років.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом у складі юриста, Тетяни Танчин під керівництвом партнера Анжели Махінової.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: