fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko супроводжує випуск Україною єврооблігацій на суму 1 мільярд євро

02/ 07/ 2019
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником BNP Paribas та Goldman Sachs International, лід-менеджерів випуску нових єврооблігацій України на суму 1 мільярд євро. Облігації були випущені зі строком погашення через 7 років та ставкою дохідності 6,75 % річних. Для України це перший випуск суверенних облігацій в євро за понад десять років. Партнер Назар Чернявський прокоментував: «Ми пишаємося тим, що були причетними до повернення України на міжнародні ринки капіталу з фінансуванням в євро. Успішний випуск облігацій зовнішньої державної позики, деномінованих у євро, знаменує новий етап у стратегічних взаємовідносинах між державою та її іноземними інвесторами». Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом радника Ігоря Лозенка та складалася з юристів Олеся Трачука та Юрія Дмитренка.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником BNP Paribas та Goldman Sachs International, лід-менеджерів випуску нових єврооблігацій України на суму 1 мільярд євро. Облігації були випущені зі строком погашення через 7 років та ставкою дохідності 6,75 % річних. Для України це перший випуск суверенних облігацій в євро за понад десять років.

Партнер Назар Чернявський прокоментував: «Ми пишаємося тим, що були причетними до повернення України на міжнародні ринки капіталу з фінансуванням в євро. Успішний випуск облігацій зовнішньої державної позики, деномінованих у євро, знаменує новий етап у стратегічних взаємовідносинах між державою та її іноземними інвесторами».

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом радника Ігоря Лозенка та складалася з юристів Олеся Трачука та Юрія Дмитренка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: