fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko супроводжує додатковий випуск єврооблігацій України на суму 500 мільйонів доларів США

13/ 08/ 2021
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником BNP Paribas та Goldman Sachs International, лід-менеджерів додаткового випуску єврооблігацій України на суму 500 мільйонів доларів США. Додатково випущені облігації були консолідовані з існуючими облігаціями України на суму 1,25 мільярда доларів США з відсотковою ставкою 6,876 % річних і погашенням у 2029 році. Команда Sayenko Kharenko працювала під керівництвом партнерів Ігоря Лозенка та Назара Чернявського та складалася з юриста Олеся Трачука та молодшого юриста Олександра Мотіна.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником BNP Paribas та Goldman Sachs International, лід-менеджерів додаткового випуску єврооблігацій України на суму 500 мільйонів доларів США.

Додатково випущені облігації були консолідовані з існуючими облігаціями України на суму 1,25 мільярда доларів США з відсотковою ставкою 6,876 % річних і погашенням у 2029 році.

Команда Sayenko Kharenko працювала під керівництвом партнерів Ігоря Лозенка та Назара Чернявського та складалася з юриста Олеся Трачука та молодшого юриста Олександра Мотіна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: