fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko приєднується до міжнародної мережі юридичних фірм – World Law Group

09/ 01/ 2024
  Sayenko Kharenko приєднується як фірма-спостерігач до World Law Group (WLG) — однієї з найстаріших і найвпливовіших міжнародних мереж незалежних юридичних фірм World Law Group створена спеціально для вирішення юридичних питань мультинаціональних корпорацій. Сьогодні у WLG входить понад 21 000 юристів із 62 юридичних фірм в 92 країнах світу. World Law Group постійно входить до рейтингу Chambers and Partners як одна з небагатьох «елітних» глобальних мереж юридичних фірм. «У юридичній професії кожне нове співробітництво – це унікальна можливість для зростання та розвитку. Ми вдячні WLG за вибір нас як партнера в Україні та з нетерпінням чекаємо на співпрацю з провідними юридичними експертами в інших юрисдикціях по всьому світу. Поєднуючи навички та знання нашої команди з глобальним досвідом, ми віримо, що зможемо надавати ще більш комплексні послуги нашим клієнтам і вивести Sayenko Kharenko на нові вершини досконалості», – коментує Назар Чернявський, партнер Sayenko Kharenko. Цей важливий етап для Sayenko Kharenko відкриває нові можливості для підвищення професіоналізму, розвитку та співпраці з провідними юридичними партнерами у всьому світі.

Sayenko Kharenko приєднується як фірма-спостерігач до World Law Group (WLG) — однієї з найстаріших і найвпливовіших міжнародних мереж незалежних юридичних фірм

World Law Group створена спеціально для вирішення юридичних питань мультинаціональних корпорацій. Сьогодні у WLG входить понад 21 000 юристів із 62 юридичних фірм в 92 країнах світу. World Law Group постійно входить до рейтингу Chambers and Partners як одна з небагатьох «елітних» глобальних мереж юридичних фірм.

«У юридичній професії кожне нове співробітництво – це унікальна можливість для зростання та розвитку. Ми вдячні WLG за вибір нас як партнера в Україні та з нетерпінням чекаємо на співпрацю з провідними юридичними експертами в інших юрисдикціях по всьому світу. Поєднуючи навички та знання нашої команди з глобальним досвідом, ми віримо, що зможемо надавати ще більш комплексні послуги нашим клієнтам і вивести Sayenko Kharenko на нові вершини досконалості», – коментує Назар Чернявський, партнер Sayenko Kharenko.

Цей важливий етап для Sayenko Kharenko відкриває нові можливості для підвищення професіоналізму, розвитку та співпраці з провідними юридичними партнерами у всьому світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: