fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko приєднується до мережі Global Insurance Law Connect

15/ 04/ 2024
  Global Insurance Law Connect — це міжнародна мережа юридичних фірм, що спеціалізуються на страховому праві. Кожен член має глибокі знання страхового ринку та здатний вирішувати складні транскордонні юридичні проблеми. Якісна експертиза та відданість справі дозволяє усім учасникам мережі пропонувати рішення, які відповідають сучасним вимогам ринку.  Sayenko Kharenko стала 24 членом Global Insurance Law Connect, розширивши мережу до 27 юрисдикцій, а також 16 членом — представником з Європи.  «Ми раді стати частиною Global Insurance Law Connect, що є важливим етапом для нашої фірми на шляху до розширення глобальної присутності. Це партнерство не лише відкриває нові горизонти для Sayenko Kharenko, але й надає безліч можливостей для наших клієнтів, даючи нам додаткову змогу пропонувати якісну юридичну підтримку на міжнародному рівні. Членство в мережі сприяє нашій співпраці з юридичними фірмами по всьому світу та обміну знаннями, ідеями. Ми з нетерпінням чекаємо нагоди поділитися своєю експертизою з іншими учасниками мережі та можливості пліч-о-пліч працювати над вирішенням нових викликів», — прокоментував Володимир Саєнко, партнер Sayenko Kharenko.  «Ми дуже раді приєднатися до мережі GILC. Це членство сприятиме покращенню відносин та принесе користь нашим клієнтам, а також надасть змогу розширити спектр наших послуг завдяки мережі міжнародних юридичних фірм, які розуміють виклики, що стоять перед страховою галуззю в сучасному глобальному середовищі» — прокоментувала Ольга Ворожбит, партнер Sayenko Kharenko. «Sayenko Kharenko є провідною українською юридичною фірмою з великим досвідом у сфері страхування. Приєднання фірми до GILC дозволить нам розширити свою присутність у Східній Європі та надавати клієнтам всебічну підтримку в регіоні та за його межами. Від імені GILC, я щиро вітаю Sayenko Kharenko з приєднанням до нашої мережі» — прокоментувала Джилліан Девідсон, голова Global Insurance Law Connect та партнер Sparke Helmore.  Sayenko Kharenko рада приєднатися до мережі GILC та сподівається на плідну співпрацю. 

Global Insurance Law Connect — це міжнародна мережа юридичних фірм, що спеціалізуються на страховому праві. Кожен член має глибокі знання страхового ринку та здатний вирішувати складні транскордонні юридичні проблеми. Якісна експертиза та відданість справі дозволяє усім учасникам мережі пропонувати рішення, які відповідають сучасним вимогам ринку. 

Sayenko Kharenko стала 24 членом Global Insurance Law Connect, розширивши мережу до 27 юрисдикцій, а також 16 членом — представником з Європи. 

«Ми раді стати частиною Global Insurance Law Connect, що є важливим етапом для нашої фірми на шляху до розширення глобальної присутності. Це партнерство не лише відкриває нові горизонти для Sayenko Kharenko, але й надає безліч можливостей для наших клієнтів, даючи нам додаткову змогу пропонувати якісну юридичну підтримку на міжнародному рівні. Членство в мережі сприяє нашій співпраці з юридичними фірмами по всьому світу та обміну знаннями, ідеями. Ми з нетерпінням чекаємо нагоди поділитися своєю експертизою з іншими учасниками мережі та можливості пліч-о-пліч працювати над вирішенням нових викликів», — прокоментував Володимир Саєнко, партнер Sayenko Kharenko. 

«Ми дуже раді приєднатися до мережі GILC. Це членство сприятиме покращенню відносин та принесе користь нашим клієнтам, а також надасть змогу розширити спектр наших послуг завдяки мережі міжнародних юридичних фірм, які розуміють виклики, що стоять перед страховою галуззю в сучасному глобальному середовищі» — прокоментувала Ольга Ворожбит, партнер Sayenko Kharenko.

«Sayenko Kharenko є провідною українською юридичною фірмою з великим досвідом у сфері страхування. Приєднання фірми до GILC дозволить нам розширити свою присутність у Східній Європі та надавати клієнтам всебічну підтримку в регіоні та за його межами. Від імені GILC, я щиро вітаю Sayenko Kharenko з приєднанням до нашої мережі» — прокоментувала Джилліан Девідсон, голова Global Insurance Law Connect та партнер Sparke Helmore. 

Sayenko Kharenko рада приєднатися до мережі GILC та сподівається на плідну співпрацю. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: