fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko представила інтереси ТОВ «Київгума» в антидемпінговому розслідуванні

01/ 07/ 2019
  Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko представила інтереси ТОВ «Київгума» (єдиного українського виробника пробки гумової для медичного призначення) в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну пробок гумових медичного призначення походженням з Республіки Польща та КНР. Обсяг робіт Sayenko Kharenko включав: підготовку заяви про ініціювання розслідування; підготовку коментарів з різних питань (щодо відповідей іноземних виробників на запитальники, матеріалів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за результатами розслідування тощо); підготовку відповідей на запитальники; супроводження виїзної перевірки; участь у слуханнях і підготовку документа за результатами слухань тощо. За результатами антидемпінгового розслідування було застосовано остаточні антидемпінгові заходи строком на п’ять років у наступному розмірі: Для Республіки Польща – 40,65 % Для КНР – 8,45 %. Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі юристів Івана Бараненка, Вікторії Микуляк, Анастасії Колтунової та Тетяни Танчин під керівництвом партнера Анжели Махінової.

Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko представила інтереси ТОВ «Київгума» (єдиного українського виробника пробки гумової для медичного призначення) в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну пробок гумових медичного призначення походженням з Республіки Польща та КНР.

Обсяг робіт Sayenko Kharenko включав: підготовку заяви про ініціювання розслідування; підготовку коментарів з різних питань (щодо відповідей іноземних виробників на запитальники, матеріалів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за результатами розслідування тощо); підготовку відповідей на запитальники; супроводження виїзної перевірки; участь у слуханнях і підготовку документа за результатами слухань тощо.

За результатами антидемпінгового розслідування було застосовано остаточні антидемпінгові заходи строком на п’ять років у наступному розмірі:

  • Для Республіки Польща – 40,65 %
  • Для КНР – 8,45 %.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі юристів Івана БараненкаВікторії МикулякАнастасії Колтунової та Тетяни Танчин під керівництвом партнера Анжели Махінової.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: