fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko представила інтереси компаній Group DF у проміжному перегляді антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну нітрату амонію походженням з Росії

04/ 04/ 2018
  Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko представила інтереси компаній, що входять до Group DF, у тому числі ПАТ «Азот», ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот», ПрАТ «Рівноазот» та ПрАТ «Концерн Стирол» (Group DF), у проміжному перегляді антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну нітрату амонію походженням з Росії. Обсяг робіт Sayenko Kharenko включав: підготовку заяви про ініціювання перегляду; підготовку коментарів з різних питань (щодо відповідей російських виробників на запитальники, матеріалів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за результатами перегляду тощо); підготовку відповідей на запитальники та додаткові запитальники; участь у слуханнях і підготовку документа за результатами слухань тощо. За результатами антидемпінгового розслідування було уточнено опис товару, до якого застосовуються антидемпінгові заходи, з метою перешкоджання подальшому обходженню діючих антидемпінгових заходів щодо нітрату амонію шляхом постачання нових модифікацій нітрату амонію, в якому сумарна масова частка нітратного і амонійного азоту в перерахунку на азот у сухій речовині становить 28 % та вище. Додатково за результатами проміжного перегляду було збільшено розмір діючих антидемпінгових заходів, а саме: для експортера ПАТ «Дорогобуж» на рівні 29,25 %; для інших експортерів та загалом для Російської Федерації – 42,96 %. Нагадаємо, що за результатами попереднього проміжного перегляду застосовувалися наступні антидемпінгові заходи: для експортера ПАТ «Дорогобуж» – 20,51 %; для експортера АТ «МХК ЄвроХім» – 36,03 %; для інших експортерів та загалом для Російської Федерації – 36,03 %. Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі  юристів Івана Бараненка та Вікторії Микуляк під керівництвом партнера Анжели Махінової.

Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko представила інтереси компаній, що входять до Group DF, у тому числі ПАТ «Азот», ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот», ПрАТ «Рівноазот» та ПрАТ «Концерн Стирол» (Group DF), у проміжному перегляді антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну нітрату амонію походженням з Росії.

Обсяг робіт Sayenko Kharenko включав: підготовку заяви про ініціювання перегляду; підготовку коментарів з різних питань (щодо відповідей російських виробників на запитальники, матеріалів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за результатами перегляду тощо); підготовку відповідей на запитальники та додаткові запитальники; участь у слуханнях і підготовку документа за результатами слухань тощо.

За результатами антидемпінгового розслідування було уточнено опис товару, до якого застосовуються антидемпінгові заходи, з метою перешкоджання подальшому обходженню діючих антидемпінгових заходів щодо нітрату амонію шляхом постачання нових модифікацій нітрату амонію, в якому сумарна масова частка нітратного і амонійного азоту в перерахунку на азот у сухій речовині становить 28 % та вище.

Додатково за результатами проміжного перегляду було збільшено розмір діючих антидемпінгових заходів, а саме:

  • для експортера ПАТ «Дорогобуж» на рівні 29,25 %;
  • для інших експортерів та загалом для Російської Федерації – 42,96 %.

Нагадаємо, що за результатами попереднього проміжного перегляду застосовувалися наступні антидемпінгові заходи:

  • для експортера ПАТ «Дорогобуж» – 20,51 %;
  • для експортера АТ «МХК “ЄвроХім» – 36,03 %;
  • для інших експортерів та загалом для Російської Федерації – 36,03 %.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі  юристів Івана Бараненка та Вікторії Микуляк під керівництвом партнера Анжели Махінової.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: