fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko представляла інтереси Групи Адама в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту на митну територію Євразійського економічного союзу гербіцидів, що походять з ЄС

11/ 07/ 2018
  Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko представила інтереси Adama Manufacturing Poland та ТОВ «Адама Рус» в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту на митну територію Євразійського економічного союзу гербіцидів, що походять з ЄС. Обсяг робіт Sayenko Kharenko включав підготовку коментарів з різних питань (наприклад, щодо заяви про ініціювання розслідування; відповідей на запитальники національного виробника; попередньої і фінальної доповідей тощо); участь у консультаціях з Департаментом захисту внутрішнього ринку щодо цінових зобов’язань; участь у слуханнях і підготовку документів за результатами  слухань тощо. Команда Sayenko Kharenko працювала над даним проектом у складі юриста Івана Бараненка під керівництвом партнера Анжели Махінової.

Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko представила інтереси Adama Manufacturing Poland та ТОВ «Адама Рус» в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту на митну територію Євразійського економічного союзу гербіцидів, що походять з ЄС.

Обсяг робіт Sayenko Kharenko включав підготовку коментарів з різних питань (наприклад, щодо заяви про ініціювання розслідування; відповідей на запитальники національного виробника; попередньої і фінальної доповідей тощо); участь у консультаціях з Департаментом захисту внутрішнього ринку щодо цінових зобов’язань; участь у слуханнях і підготовку документів за результатами  слухань тощо.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даним проектом у складі юриста Івана Бараненка під керівництвом партнера Анжели Махінової.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: