fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko посилює комплаєнс експертизу з приєднанням Аріо Дехгані в якості радника

01/ 07/ 2019
  Sayenko Kharenko рада вітати в команді Аріо Дехгані. Приєднання Аріо дозволить посилити експертизу фірми у сфері комплаєнсу та кримінально-правового захисту. Аріо Дехгані володіє понад десятирічним професійним досвідом у сферах комплаєнсу, захисту персональних даних та конфіденційності, економічних злочинів та права ЄС. До приєднання до команди Sayenko Kharenko Аріо понад сім років працював у мюнхенському офісі Hogan Lovells, де фокус його практики був на економічних злочинах, комплаєнсі та внутрішніх розслідуваннях. Аріо Дехгані – один із найдосвідченіших фахівців в Україні з питань запобігання, виявлення, усунення та пом’якшення комплаєнс-ризиків як на національному, так і на глобальному рівнях. Він консультує клієнтів з усіх питань комплаєнсу та регулярно супроводжує складні внутрішні розслідування, пов’язані, між іншим, з питаннями дотримання Закону США «Про протидію корупції за кордоном» (FCPA) та Закону Великобританії «Про боротьбу з хабарництвом» 2010 р. (UKBA). Його практичний досвід охоплює питання боротьби з корупцією, хабарництвом та відмиванням грошей, санкцій, конфіденційності/захисту персональних даних, регуляторні питання та питання дотримання різних регуляторних вимог. Партнер Сергій Погребной коментує: «Аріо широко відомий в Україні як видатний експерт у сфері комплаєнсу, і я щасливий вітати його в нашій команді. Я більш ніш упевнений, що його унікальна експертиза та багатий досвід дозволять нам надавати нашим клієнтам послуги ще більш високої якості».

Sayenko Kharenko рада вітати в команді Аріо Дехгані. Приєднання Аріо дозволить посилити експертизу фірми у сфері комплаєнсу та кримінально-правового захисту.

Аріо Дехгані володіє понад десятирічним професійним досвідом у сферах комплаєнсу, захисту персональних даних та конфіденційності, економічних злочинів та права ЄС. До приєднання до команди Sayenko Kharenko Аріо понад сім років працював у мюнхенському офісі Hogan Lovells, де фокус його практики був на економічних злочинах, комплаєнсі та внутрішніх розслідуваннях.

Аріо Дехгані – один із найдосвідченіших фахівців в Україні з питань запобігання, виявлення, усунення та пом’якшення комплаєнс-ризиків як на національному, так і на глобальному рівнях. Він консультує клієнтів з усіх питань комплаєнсу та регулярно супроводжує складні внутрішні розслідування, пов’язані, між іншим, з питаннями дотримання Закону США «Про протидію корупції за кордоном» (FCPA) та Закону Великобританії «Про боротьбу з хабарництвом» 2010 р. (UKBA). Його практичний досвід охоплює питання боротьби з корупцією, хабарництвом та відмиванням грошей, санкцій, конфіденційності/захисту персональних даних, регуляторні питання та питання дотримання різних регуляторних вимог.

Партнер Сергій Погребной коментує: «Аріо широко відомий в Україні як видатний експерт у сфері комплаєнсу, і я щасливий вітати його в нашій команді. Я більш ніш упевнений, що його унікальна експертиза та багатий досвід дозволять нам надавати нашим клієнтам послуги ще більш високої якості».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: