fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko підписала меморандум про співпрацю з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого

25/ 06/ 2024
  Sayenko Kharenko оголошує підписання меморандуму про співпрацю з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого. Цей крок спрямований на встановлення та розвиток довгострокових партнерських стосунків, інтегруючи освітні, наукові та практичні потенціали обох сторін.  Згідно з документом, визначено низку пріоритетних напрямів співпраці, зокрема:  реалізація інноваційних освітніх заходів, таких як майстер-класи, практичні семінари, відкриті лекції, гостьові лекції та тренінги;  організація студентських практик, стажувань та сприяння у працевлаштуванні студентів;  проведення спільних наукових досліджень;  розробка спільних проєктів та пропозицій для отримання фінансування від благодійних фондів та міжнародних організацій.  Підписаний меморандум підкреслює важливість взаємодії юридичних компаній із вищими навчальними закладами. Передбачені у ньому аспекти співпраці сприятимуть розвитку вищої юридичної освіти та практики, підвищенню професійного рівня сучасних юристів та відкриють нові кар’єрні можливості для студентів університету.  Ця ініціатива є важливим кроком до зближення академічної спільноти та практиків, надаючи студентам можливість здобути додатковий досвід та професійні навички. Sayenko Kharenko впевнена, що співпраця з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого принесе вагомі результати та сприятиме розвитку юридичної галузі в Україні. 

Sayenko Kharenko оголошує підписання меморандуму про співпрацю з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого. Цей крок спрямований на встановлення та розвиток довгострокових партнерських стосунків, інтегруючи освітні, наукові та практичні потенціали обох сторін. 

Згідно з документом, визначено низку пріоритетних напрямів співпраці, зокрема: 

  • реалізація інноваційних освітніх заходів, таких як майстер-класи, практичні семінари, відкриті лекції, гостьові лекції та тренінги; 
    організація студентських практик, стажувань та сприяння у працевлаштуванні студентів; 
  • проведення спільних наукових досліджень; 
  • розробка спільних проєктів та пропозицій для отримання фінансування від благодійних фондів та міжнародних організацій. 

Підписаний меморандум підкреслює важливість взаємодії юридичних компаній із вищими навчальними закладами. Передбачені у ньому аспекти співпраці сприятимуть розвитку вищої юридичної освіти та практики, підвищенню професійного рівня сучасних юристів та відкриють нові кар’єрні можливості для студентів університету. 

Ця ініціатива є важливим кроком до зближення академічної спільноти та практиків, надаючи студентам можливість здобути додатковий досвід та професійні навички. Sayenko Kharenko впевнена, що співпраця з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого принесе вагомі результати та сприятиме розвитку юридичної галузі в Україні. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: