fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko номінована на престижну нагороду ITR EMEA Tax Awards 2021

20/ 08/ 2021
  Sayenko Kharenko номінована на престижну нагороду International Tax Review EMEA Tax Awards 2021 у категорії «Фірма року у сфері оподаткування в Україні». Список кращих фірм у сфері податкового права був сформований за результатами комплексного дослідження, вивчення анкет понад 1000 податкових практик, інтервю та експертної оцінки аналітиків International Tax Review. Ключові критерії, за якими обиратимуть переможчів, – масштаб проєктів і складність їх реалізації, інноваційний підхід, значення консультацій для бізнесу клієнта. Переможці будуть оголошені 9 вересня 2021 року на онлайн-церемонії нагородження. З 2005 року ITR European Tax Awards щорічно присуджує нагороди кращим фірмам у сфері оподаткування і трансфертного ціноутворення в 30 країнах Європи, Близького Сходу і Африки.

Sayenko Kharenko номінована на престижну нагороду International Tax Review EMEA Tax Awards 2021 у категорії «Фірма року у сфері оподаткування в Україні». Список кращих фірм у сфері податкового права був сформований за результатами комплексного дослідження, вивчення анкет понад 1000 податкових практик, інтерв’ю та експертної оцінки аналітиків International Tax Review. Ключові критерії, за якими обиратимуть переможчів, – масштаб проєктів і складність їх реалізації, інноваційний підхід, значення консультацій для бізнесу клієнта.

Переможці будуть оголошені 9 вересня 2021 року на онлайн-церемонії нагородження.

З 2005 року ITR European Tax Awards щорічно присуджує нагороди кращим фірмам у сфері оподаткування і трансфертного ціноутворення в 30 країнах Європи, Близького Сходу і Африки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: