fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko надає підтримку Safège-Suez Consulting у досягненні згоди з українським державним органом щодо проекту з надання консультативних послуг, який фінансується Світовим банком

12/ 09/ 2018
  Команда практики міжнародного арбітражу Sayenko Kharenko представляла інтереси Safège-Suez Consulting у досягненні згоди з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), щодо завершення оплати консультаційних послуг у рамках реалізації нормативної реформи центрального опалення, яку фінансував Світовий банк. Сума контракту становила 1,200,000 євро. Обсяг робіт Sayenko Kharenko включав переговори стосовно мирного врегулювання з НКРЕКП, підготовку меморандуму з оцінкою юридичної позиції клієнта та аналізу умов гарантій передплати, консультування з питань проведення експертизи та погодження зі Світовим банком різноманітних питань. Завдяки проведенню складних перемовин та спільним зусиллям команд Sayenko Kharenko та Safège-Suez Consulting клієнту вдалося отримати значну частину вартості консультаційних послуг згідно з умовами договору. Safège-Suez Consulting – французька компанія, що надає інженерні консультаційні послуги у таких сферах діяльності як інфраструктура, енергозабезпечення, розвиток міст і телекомунікації. Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі радника Володимира Яремка та молодшого юриста Владлени Лаврушиної під керівництвом партнера Тетяни Сліпачук.

Команда практики міжнародного арбітражу Sayenko Kharenko представляла інтереси Safège-Suez Consulting у досягненні згоди з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), щодо завершення оплати консультаційних послуг у рамках реалізації нормативної реформи центрального опалення, яку фінансував Світовий банк. Сума контракту становила 1,200,000 євро.

Обсяг робіт Sayenko Kharenko включав переговори стосовно мирного врегулювання з НКРЕКП, підготовку меморандуму з оцінкою юридичної позиції клієнта та аналізу умов гарантій передплати, консультування з питань проведення експертизи та погодження зі Світовим банком різноманітних питань.

Завдяки проведенню складних перемовин та спільним зусиллям команд Sayenko Kharenko та Safège-Suez Consulting клієнту вдалося отримати значну частину вартості консультаційних послуг згідно з умовами договору.

Safège-Suez Consulting – французька компанія, що надає інженерні консультаційні послуги у таких сферах діяльності як інфраструктура, енергозабезпечення, розвиток міст і телекомунікації.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі радника Володимира Яремка та молодшого юриста Владлени Лаврушиної під керівництвом партнера Тетяни Сліпачук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: