fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko надала юридичну підтримку Getin Holding S.A. в процесі продажу групи компаній Idea Bank Romania на користь BANCA TRANSILVANIA S.A.

08/ 11/ 2021
  Sayenko Kharenko виступила головним юридичним радником Getin Holding S.A., однієї з найбільших приватних польських фінансових груп зі штаб-квартирою у Вроцлаві, в процесі продажу 100 % акцій групи румунських компаній, що працюють під брендом IDEA: Idea Bank Romania, Idea Investment, Idea Leasing IFN та Idea Broker de Asigurare, на користь Banca Transilvania S.A. Команда Sayenko Kharenko забезпечила комплексний юридичний супровід угоди на стороні продавця, включно з підготовкою та узгодженням трансакційних документів, забезпеченням реалізації угоди, допомогою у період між підписанням та завершенням угоди та супроводом фактичного завершення проєкту в Бухаресті (Румунія). «Як завжди, команда Sayenko Kharenko провела неймовірну роботу, допомогла нам успішно і безперешкодно завершити цей проєкт. Ми цінуємо відданість команди Sayenko Kharenko та її ефективність», – коментує Пьотр Мялковський (Piotr Miałkowski) Віце-Президент Правління Getin Holding S.A. Партнер Sayenko Kharenko Аліна Плющ коментує: «Ця угода є абсолютно безпрецедентною для українського юридичного ринку. Вперше українська юридична фірма була залучена в якості головного радника для координації масштабної трансакції в банківському секторі,  яка повністю відбувалася на території Європейського Союзу. Для нас було великою честю допомагати нашому постійному клієнту протягом усього процесу та супроводжувати процес закриття угоди в Бухаресті». Getin Holding котирується на Варшавській фондовій біржі (індекс sWIG80). Це одна з небагатьох польських фінансових груп, що працює на міжнародних ринках через свої дочірні компанії. Getin Holding S.A. зосереджується на інвестиційній діяльності з пошуку та реалізації проектів як у Польщі, так і за кордоном, зокрема на ринках Східної та Південної Європи. Група працює в сфері роздрібних банківських послуг, лізингу, брокерських послуг, факторингу і консалтингу. Banca Transilvania S.A. – найбільший румунський банк, з понад 3,2 мільйонів клієнтів, понад 9 тисячами співробітників і 500 відділень, що робить його найбільшою фінансовою групою в Південно-Східній Європі. Команду практики корпоративного права та M&A Sayenko Kharenko, яка працювала над проєктом, очолював старший юрист Дмитро Рябікін за підтримки юриста Анастасії Єрмоленко. Партнер Аліна Плющ керувала проєктом.

Sayenko Kharenko виступила головним юридичним радником Getin Holding S.A., однієї з найбільших приватних польських фінансових груп зі штаб-квартирою у Вроцлаві, в процесі продажу 100 % акцій групи румунських компаній, що працюють під брендом IDEA: Idea Bank Romania, Idea Investment, Idea Leasing IFN та Idea Broker de Asigurare, на користь Banca Transilvania S.A.

Команда Sayenko Kharenko забезпечила комплексний юридичний супровід угоди на стороні продавця, включно з підготовкою та узгодженням трансакційних документів, забезпеченням реалізації угоди, допомогою у період між підписанням та завершенням угоди та супроводом фактичного завершення проєкту в Бухаресті (Румунія).

«Як завжди, команда Sayenko Kharenko провела неймовірну роботу, допомогла нам успішно і безперешкодно завершити цей проєкт. Ми цінуємо відданість команди Sayenko Kharenko та її ефективність», – коментує Пьотр Мялковський (Piotr Miałkowski) Віце-Президент Правління Getin Holding S.A.

Партнер Sayenko Kharenko Аліна Плющ коментує: «Ця угода є абсолютно безпрецедентною для українського юридичного ринку. Вперше українська юридична фірма була залучена в якості головного радника для координації масштабної трансакції в банківському секторі,  яка повністю відбувалася на території Європейського Союзу. Для нас було великою честю допомагати нашому постійному клієнту протягом усього процесу та супроводжувати процес закриття угоди в Бухаресті».

Getin Holding котирується на Варшавській фондовій біржі (індекс sWIG80). Це одна з небагатьох польських фінансових груп, що працює на міжнародних ринках через свої дочірні компанії. Getin Holding S.A. зосереджується на інвестиційній діяльності з пошуку та реалізації проектів як у Польщі, так і за кордоном, зокрема на ринках Східної та Південної Європи. Група працює в сфері роздрібних банківських послуг, лізингу, брокерських послуг, факторингу і консалтингу.

Banca Transilvania S.A. – найбільший румунський банк, з понад 3,2 мільйонів клієнтів, понад 9 тисячами співробітників і 500 відділень, що робить його найбільшою фінансовою групою в Південно-Східній Європі.

Команду практики корпоративного права та M&A Sayenko Kharenko, яка працювала над проєктом, очолював старший юрист Дмитро Рябікін за підтримки юриста Анастасії Єрмоленко. Партнер Аліна Плющ керувала проєктом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: