fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko – лідер за присутністю в номінації Top 30 Under 30 Lawyers рейтингу «Вибір клієнта. ТОП 100 юристів України 2021»

16/ 11/ 2021
  Радник Злата Симоненко, старший юрист Оксана Даскалюк та юрист Євген Мірошников визнані серед кращих молодих та амбітних юристів у номінації «Top30Under30 Lawyers» рейтингу «Вибір клієнта. ТОП 100 юристів України 2021» від Юридичної газети. Top30Under30 Lawyers – нова номінація у рейтингу, і Sayenko Kharenko лідирує за кількістю представлених юристів з однієї фірми. «Те, що до рейтингу Top 30 under 30 потрапила рекордна кількість юристів Sayenko Kharenko наочно демонструє, що ми згуртовуємо навколо себе найяскравіших представників молоді і даємо їм можливість проявити себе не лише в найгучніших справах, а й у медіапросторі. Ми створюємо умови, які заохочують до особистого розвитку і не обмежують свободу чи здатність самовираження молодих юристів», – коментує партнер Назар Чернявський. Кращих молодих професіоналів визначали на підставі кейсів, які подавали юридичні компанії в своїх анкетах та за результатами голосування юридичних компаній та корпоративних юристів.

Радник Злата Симоненко, старший юрист Оксана Даскалюк та юрист Євген Мірошников визнані серед кращих молодих та амбітних юристів у номінації «Top30Under30 Lawyers» рейтингу «Вибір клієнта. ТОП 100 юристів України 2021» від Юридичної газети.

Top30Under30 Lawyers – нова номінація у рейтингу, і Sayenko Kharenko лідирує за кількістю представлених юристів з однієї фірми.

«Те, що до рейтингу Top 30 under 30 потрапила рекордна кількість юристів Sayenko Kharenko наочно демонструє, що ми згуртовуємо навколо себе найяскравіших представників молоді і даємо їм можливість проявити себе не лише в найгучніших справах, а й у медіапросторі. Ми створюємо умови, які заохочують до особистого розвитку і не обмежують свободу чи здатність самовираження молодих юристів», – коментує партнер Назар Чернявський.

Кращих молодих професіоналів визначали на підставі кейсів, які подавали юридичні компанії в своїх анкетах та за результатами голосування юридичних компаній та корпоративних юристів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: