fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko супроводжувала отриманням дозволу АМКУ на партнерство для VF Worldwide Holdings Ltd і FMC Group FZE

25/ 10/ 2017
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником у зв’язку з отриманням дозволу Антимонопольного Комітету України (АМКУ) на підписання партнерської угоди між VF Worldwide Holdings Ltd, світовим лідером у сфері аутсорсингових візових послуг для держав і дипломатичних місій у всьому світі, та FMC Group FZE. Успішна робота команди практики конкурентного права Sayenko Kharenko дозволила отримати дозвіл АМКУ на концентрацію. Під час розгляду справи АМКУ провів глибокий аналіз ринку із залученням в якості незалежних експертів посольств України в таких країнах, як Австрія, Данія, Канада, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Франція, Швеція та інших. За результатами розгляду справи АМКУ зробив висновок, що концентрація не призведе до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України. Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі старшого юриста Валентини Гвоздь і юриста Анастасії Боднар під керівництвом партнера Володимира Саєнка. _____________________ Sayenko Kharenko є однією з провідних юридичних фірм України, яка надає повний спектр юридичних послуг. Лідерство Sayenko Kharenko у всіх основних галузях права обумовлено досвідом та репутацією унікальних спеціалізованих практик фірми. У 2017 році Sayenko Kharenko була визнана «Фірмою року в Україні» за версією IFLR European Awards, Whos Who Legal Awards та Юридичної премії. Контактна інформація: Аліна Мікіна PR Менеджер T:   +380 44 499 6000 E:  [email protected] http://www.sk.ua/

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником у зв’язку з отриманням дозволу Антимонопольного Комітету України (АМКУ) на підписання партнерської угоди між VF Worldwide Holdings Ltd, світовим лідером у сфері аутсорсингових візових послуг для держав і дипломатичних місій у всьому світі, та FMC Group FZE.

Успішна робота команди практики конкурентного права Sayenko Kharenko дозволила отримати дозвіл АМКУ на концентрацію. Під час розгляду справи АМКУ провів глибокий аналіз ринку із залученням в якості незалежних експертів посольств України в таких країнах, як Австрія, Данія, Канада, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Франція, Швеція та інших. За результатами розгляду справи АМКУ зробив висновок, що концентрація не призведе до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі старшого юриста Валентини Гвоздь і юриста Анастасії Боднар під керівництвом партнера Володимира Саєнка.

_____________________

Sayenko Kharenko є однією з провідних юридичних фірм України, яка надає повний спектр юридичних послуг. Лідерство Sayenko Kharenko у всіх основних галузях права обумовлено досвідом та репутацією унікальних спеціалізованих практик фірми. У 2017 році Sayenko Kharenko була визнана «Фірмою року в Україні» за версією IFLR European Awards, Who’s Who Legal Awards та Юридичної премії.

Контактна інформація:

Аліна Мікіна

PR Менеджер
T:   +380 44 499 6000
E:  [email protected]

http://www.sk.ua/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: