fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko консультує Bergner Group щодо придбання мажоритарної частки в українській компанії-дистриб’юторі

12/ 06/ 2019
  Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Bergner Group з питань українського права щодо придбання мажоритарної частки в українській компанії-дистрибюторі, а також з питань створення спільного підприємства з місцевим партнером з метою розвитку дистрибюторської мережі для продуктів компанії Bergner в Україні. Участь Sayenko Kharenko включала надання консультацій з питань структурування, загальний супровід угоди, включаючи надання допомоги в переговорному процесі, розробку і впровадження правил корпоративного управління в спільному підприємстві, а також підтримку після закриття угоди. Компанія Bergner – європейський виробник предметів побуту. З моменту свого заснування в 1999 році компанія розширила свою діяльність, охопивши Східну і Західну Європу, Індію та Азію. Команду Sayenko Kharenko очолили партнер Олександр Ніколайчик та юрист Ільгар Гахраманов за підтримки молодших юристів Святослава Козака і Ангеліни Данилейко.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Bergner Group з питань українського права щодо придбання мажоритарної частки в українській компанії-дистриб’юторі, а також з питань створення спільного підприємства з місцевим партнером з метою розвитку дистриб’юторської мережі для продуктів компанії Bergner в Україні.

Участь Sayenko Kharenko включала надання консультацій з питань структурування, загальний супровід угоди, включаючи надання допомоги в переговорному процесі, розробку і впровадження правил корпоративного управління в спільному підприємстві, а також підтримку після закриття угоди.

Компанія Bergner – європейський виробник предметів побуту. З моменту свого заснування в 1999 році компанія розширила свою діяльність, охопивши Східну і Західну Європу, Індію та Азію.

Команду Sayenko Kharenko очолили партнер Олександр Ніколайчик та юрист Ільгар Гахраманов за підтримки молодших юристів Святослава Козака і Ангеліни Данилейко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: