fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko допомогла провідній міжнародній ігровій компанії Yolo Group вийти на український ринок

08/ 12/ 2021
  Sayenko Kharenko забезпечила комплексний юридичний супровід провідній міжнародній ігровій компанії Yolo Group у зв’язку з виходом на український ринок. Команда Sayenko Kharenko надала всебічну юридичну підтримку, включно з поданням заявки та отриманням ліцензії на B2B послуги від Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей в Україні (складання та подання необхідної документації, переговори з державними органами та контроль процесу подання на всіх етапах), податковими та юридичними консультаціями щодо структурування бізнес-моделі клієнта в Україні та забезпечення відповідності ділової діяльності клієнта українському трудовому, корпоративному та податковому законодавству. Також Sayenko Kharenko регулярно консультує клієнта з регуляторних та загальних правових питань. Партнер Аліна Плющ очолила команду, що складалася зі старшого юриста Романа Дрожанського та юристів Анастасії Єрмоленко, Надії Радченко; радник Ірина Бакіна та старший юрист Ольга Кирюша консультували з питань трудового права; радник Олег Климчук та юрист Іван Чопик консультували з питань інтелектуальної власності; старший юрист Антон Керімов-Вараницький та юрист Катерина Мицикова консультували щодо податкових питань. Партнер практики корпоративного права та M&A Олександр Ніколайчик надав стратегічні поради щодо проєкту.

Sayenko Kharenko забезпечила комплексний юридичний супровід провідній міжнародній ігровій компанії Yolo Group у зв’язку з виходом на український ринок.

Команда Sayenko Kharenko надала всебічну юридичну підтримку, включно з поданням заявки та отриманням ліцензії на B2B послуги від Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей в Україні (складання та подання необхідної документації, переговори з державними органами та контроль процесу подання на всіх етапах), податковими та юридичними консультаціями щодо структурування бізнес-моделі клієнта в Україні та забезпечення відповідності ділової діяльності клієнта українському трудовому, корпоративному та податковому законодавству.

Також Sayenko Kharenko регулярно консультує клієнта з регуляторних та загальних правових питань.

Партнер Аліна Плющ очолила команду, що складалася зі старшого юриста Романа Дрожанського та юристів Анастасії Єрмоленко, Надії Радченко; радник Ірина Бакіна та старший юрист Ольга Кирюша консультували з питань трудового права; радник Олег Климчук та юрист Іван Чопик консультували з питань інтелектуальної власності; старший юрист Антон Керімов-Вараницький та юрист Катерина Мицикова консультували щодо податкових питань. Партнер практики корпоративного права та M&A Олександр Ніколайчик надав стратегічні поради щодо проєкту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: