fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko домоглася ініціювання проміжного перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну солі кухонної екстра з Білорусі

29/ 12/ 2021
  Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko успішно представила інтереси ТОВ «Слов’янська сіль» і добилась ініціювання проміжного перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну солі кухонної екстра походженням з Білорусі. Зокрема, юристи Sayenko Kharenko консультували клієнта, єдиного виробника солі екстра в Україні, щодо можливості ініціювання такого перегляду, а також готували вимогу про його ініціювання. Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом у складі юристів Тетяни Танчин, Марії Шульги під керівництвом партнера Анжели Махінової.

Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko успішно представила інтереси ТОВ «Слов’янська сіль» і добилась ініціювання проміжного перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну солі кухонної екстра походженням з Білорусі.

Зокрема, юристи Sayenko Kharenko консультували клієнта, єдиного виробника солі екстра в Україні, щодо можливості ініціювання такого перегляду, а також готували вимогу про його ініціювання.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом у складі юристів Тетяни Танчин, Марії Шульги під керівництвом партнера Анжели Махінової.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: