fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko долучилася до Проєкту зі стимулювання експорту та експортного потенціалу від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

17/ 05/ 2024
  Sayenko Kharenko надаватиме онлайн-консультації для підвищення експортного потенціалу українських компаній, зокрема, підприємств переробної галузі економіки, у рамках Проєкту зі стимулювання експорту та експортного потенціалу, який реалізує Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Проєкт передбачає залучення понад 300 українських компаній, які отримають консультації щодо різних аспектів ведення експортної діяльності. Учасники зможуть скористатися експертними порадами з таких питань: Митне оформлення та інші аспекти підготовки товару до експорту. Укладення та виконання зовнішньоекономічних договорів (окрім вирішення спорів щодо виконання договорів). Відповідність продукції вимогам для експорту, включно з сертифікацією, технічним регулюванням, маркуванням, ліцензуванням та іншою дозвільною документацією, а також питання безпечності продукції. Податкове законодавство. Валютний контроль та питання, пов’язані з експортними платежами. Доступ до фінансування та залучення інвестицій для експортної діяльності. Логістичні питання, пов’язані з експортом. Ця ініціатива має на меті допомогти українським компаніям збільшити свою присутність на міжнародних ринках, що є важливим кроком для розвитку конкурентоспроможної економіки країни. Для отримання детальної інформації щодо подачі заявки, необхідних документів та критеріїв відбору, будь ласка, перейдіть за посиланням (https://chemonics.submittable.com/submit/296064/usaid/eligibility). Прийом заявок триватиме до 28 травня 2024 р. Sayenko Kharenko сподівається, що ця співпраця значно допоможе українським підприємцям розширити свої можливості та зміцнить економіку України.

Sayenko Kharenko надаватиме онлайн-консультації для підвищення експортного потенціалу українських компаній, зокрема, підприємств переробної галузі економіки, у рамках Проєкту зі стимулювання експорту та експортного потенціалу, який реалізує Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Проєкт передбачає залучення понад 300 українських компаній, які отримають консультації щодо різних аспектів ведення експортної діяльності. Учасники зможуть скористатися експертними порадами з таких питань:

  • Митне оформлення та інші аспекти підготовки товару до експорту.
  • Укладення та виконання зовнішньоекономічних договорів (окрім вирішення спорів щодо виконання договорів).
  • Відповідність продукції вимогам для експорту, включно з сертифікацією, технічним регулюванням, маркуванням, ліцензуванням та іншою дозвільною документацією, а також питання безпечності продукції.
  • Податкове законодавство.
  • Валютний контроль та питання, пов’язані з експортними платежами.
  • Доступ до фінансування та залучення інвестицій для експортної діяльності.
  • Логістичні питання, пов’язані з експортом.

Ця ініціатива має на меті допомогти українським компаніям збільшити свою присутність на міжнародних ринках, що є важливим кроком для розвитку конкурентоспроможної економіки країни.

Для отримання детальної інформації щодо подачі заявки, необхідних документів та критеріїв відбору, будь ласка, перейдіть за посиланням (https://chemonics.submittable.com/submit/296064/usaid/eligibility).

Прийом заявок триватиме до 28 травня 2024 р.

Sayenko Kharenko сподівається, що ця співпраця значно допоможе українським підприємцям розширити свої можливості та зміцнить економіку України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: