fbpx

Sayenko Kharenko дізналася, як бізнесу живеться сьогодні в Україні

16/ 12/ 2020
  Sayenko Kharenko презентує результати опитування керівників і власників середнього і великого бізнесу в Україні «Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні». Опитування проводилося за підтримки Асоціації Професіоналів Корпоративної Безпеки України (АПКБУ) та ASIS Ukraine в листопаді 2020 року. В опитуванні взяли участь представники понад 100 компаній, половина з яких має більше 500 співробітників у штаті. Результати дослідження були проаналізовані командою аналітиків і представлені в зручному для подальших аналізу й обробки форматі. Партнер Sayenko Kharenko Сергій Погребной коментує публікацію дослідження: «Сьогодні бізнес в Україні прогнозовано переживає негативний вплив глобальних, викликаних пандемією проблем – світової економічної кризи, спаду виробництва і карантинних обмежень. Але не відступають і локальні, пов’язані з питаннями безпеки ведення бізнесу проблеми, перетворюючи роботу в ходіння по мінному полю. А оскільки один у полі не воїн, ми вирішили зібрати думку представників бізнесу і представити бізнес-спільноті консолідовану, об’єктивну та неупереджену картину, щоб кожен міг не тільки оцінити загальний стан бізнесу в країні, але і спробувати спрогнозувати розвиток ситуації у 2021 році». Завантажити результати

Sayenko Kharenko презентує результати опитування керівників і власників середнього і великого бізнесу в Україні «Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні».

Опитування проводилося за підтримки Асоціації Професіоналів Корпоративної Безпеки України (АПКБУ) та ASIS Ukraine в листопаді 2020 року.

В опитуванні взяли участь представники понад 100 компаній, половина з яких має більше 500 співробітників у штаті. Результати дослідження були проаналізовані командою аналітиків і представлені в зручному для подальших аналізу й обробки форматі.

Партнер Sayenko Kharenko Сергій Погребной коментує публікацію дослідження: «Сьогодні бізнес в Україні прогнозовано переживає негативний вплив глобальних, викликаних пандемією проблем – світової економічної кризи, спаду виробництва і карантинних обмежень. Але не відступають і локальні, пов’язані з питаннями безпеки ведення бізнесу проблеми, перетворюючи роботу в ходіння по мінному полю. А оскільки один у полі не воїн, ми вирішили зібрати думку представників бізнесу і представити бізнес-спільноті консолідовану, об’єктивну та неупереджену картину, щоб кожен міг не тільки оцінити загальний стан бізнесу в країні, але і спробувати спрогнозувати розвиток ситуації у 2021 році».

Завантажити результати

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: