fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sayenko Kharenko супроводжувала угоду з придбання компанією HP принтерного бізнесу Samsung Electronics

20/ 11/ 2017
  Sayenko Kharenko виступила українським юридичним радником HP Inc., світового лідера принтерного ринку, у зв’язку з купівлею міжнародного принтерного бізнесу Samsung Electronics Co., Ltd. за 1.05 мільярда доларів США. Угода охопила близько 50 юрисдикцій в усьому світі. Купівля принтерного бізнесу Samsung збільшить портфоліо HP, допоможе перевернути ринок копіювання у форматі А3 об’ємом 55 мільярдів доларів США за допомогою мультифункціональних принтерів і закріпити лідируючу позицію на ринку лазерних принтерів А4. Принтерний бізнес Samsung став значним інтелектуальним придбанням: 6500 патентів і 1300 першокласних розробників і інженерів світового рівня з експертизою у лазерних технологіях, електроніці, витратних матеріалах і аксесуарах. Sayenko Kharenko надавала комплексну юридичну підтримку у рамах трансакції з питань українського законодавства, включно з консультуванням з питань корпоративного і трудового права, з договірних і регуляторних питань, структуруванням угоди і підготовкою документів для завершення локальної частини угоди. Sayenko Kharenko тісно співпрацювала з юридичною фірмою Paul, Weiss, глобальним юридичним радником HP. Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом радника Олександра Ніколайчика за підтримки радника Анжели Махінової, юристів Оксани Даскалюк і Івана Бараненко під загальним керівництвом Володимира Саєнка.

Sayenko Kharenko виступила українським юридичним радником HP Inc., світового лідера принтерного ринку, у зв’язку з купівлею міжнародного принтерного бізнесу Samsung Electronics Co., Ltd. за 1.05 мільярда доларів США. Угода охопила близько 50 юрисдикцій в усьому світі.

Купівля принтерного бізнесу Samsung збільшить портфоліо HP, допоможе перевернути ринок копіювання у форматі А3 об’ємом 55 мільярдів доларів США за допомогою мультифункціональних принтерів і закріпити лідируючу позицію на ринку лазерних принтерів А4. Принтерний бізнес Samsung став значним інтелектуальним придбанням: 6500 патентів і 1300 першокласних розробників і інженерів світового рівня з експертизою у лазерних технологіях, електроніці, витратних матеріалах і аксесуарах.

Sayenko Kharenko надавала комплексну юридичну підтримку у рамах трансакції з питань українського законодавства, включно з консультуванням з питань корпоративного і трудового права, з договірних і регуляторних питань, структуруванням угоди і підготовкою документів для завершення локальної частини угоди. Sayenko Kharenko тісно співпрацювала з юридичною фірмою Paul, Weiss, глобальним юридичним радником HP.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом радника Олександра Ніколайчика за підтримки радника Анжели Махінової, юристів Оксани Даскалюк і Івана Бараненко під загальним керівництвом Володимира Саєнка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: