fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Samsung святкує 10 років лідерства на світовому ринку саундбарів

05/ 04/ 2024
  FutureSource Consulting опублікувала щорічний звіт, де вказано, що компанія Samsung Electronics утримує лідерство на світовому ринку саундбарів протягом десяти років поспіль - з 2014 по 2023 рік. Оприлюднені дані свідчать про стабільне лідерство Samsung з часткою ринку 20,3%; показник загального обсягу продажів - 18,8% за 2023 рік. Протягом багатьох років компанія Samsung постійно підвищує вимоги до домашніх розважальних систем, завдяки чому саундбари здобули репутацію пристроїв із чудовою якістю звуку та революційними інноваціями. Власні технології, як-от Q-Symphony та SpaceFit Sound, докорінно змінили досвід прослуховування, запропонувавши користувачам повне занурення в об’ємний звук, який підлаштовується під середовище, де розташований саундбар. Експерти та оглядачі визнали цей стандарт досконалості: видання T3 присудило саундбару HW-Q990C звання «Найкращого саундбара» за ефект занурення та «виняткове обємне звучання», а HomeTheaterReview присвоїв саундбару нагороду «Вибір редактора», додавши: «аудіосистема звучить чудово, незалежно від того, який тип контенту він відтворює». Цього року Samsung продовжує розширювати можливості своєї лінійки саундбарів, представивши розширені аудіофункції зі штучним інтелектом й нові способи підключення, щоб зачарувати як пересічних споживачів, так і любителів домашніх кінотеатрів. Флагманський саундбар серії Q (HW-Q990D) пропонує приголомшливий 11.1.4-канальний об’ємний звук і оновлену технологію Q-Symphony. Пристрій, що працює на базі штучного інтелекту, аналізує та синхронізує голосові канали, щоб забезпечити чітке відтворення діалогів та захопливе звучання через усі динаміки. У поєднанні з технологією SpaceFit Sound Pro для індивідуального калібрування звуку саундбар також гарантує ефект присутності в будь-якому просторі, а підтримка відтворення відеосигналу у форматі 4K/120 Гц завдяки роз’ємам HDMI 2.1 надає варіанти підключення, що відповідають вимогам сучасних домашніх розважальних систем. «Ми раді бути визнані лідером на ринку саундбарів, що є важливою віхою, яка відображається позитивними відгуками наших клієнтів протягом багатьох років», - сказав Чеолгі Кім (Cheolgi Kim), виконавчий віцепрезидент підрозділу Visual Display Business компанії Samsung Electronics. «Спираючись на цей успіх, ми продовжимо розширювати можливості домашніх розваг завдяки чудовій якості звуку та вдосконаленим способам підключення, використовуючи звукові технології на основі штучного інтелекту для покращення споживчого досвіду та зміцнення позицій Samsung на світовому ринку». Джерело: https://news.samsung.com/ua/samsung-celebrates-a-decade-of-leadership-in-the-global-soundbar-market

FutureSource Consulting опублікувала щорічний звіт, де вказано, що компанія Samsung Electronics утримує лідерство на світовому ринку саундбарів протягом десяти років поспіль – з 2014 по 2023 рік. Оприлюднені дані свідчать про стабільне лідерство Samsung з часткою ринку 20,3%; показник загального обсягу продажів – 18,8% за 2023 рік.

Протягом багатьох років компанія Samsung постійно підвищує вимоги до домашніх розважальних систем, завдяки чому саундбари здобули репутацію пристроїв із чудовою якістю звуку та революційними інноваціями. Власні технології, як-от Q-Symphony та SpaceFit Sound, докорінно змінили досвід прослуховування, запропонувавши користувачам повне занурення в об’ємний звук, який підлаштовується під середовище, де розташований саундбар.

Експерти та оглядачі визнали цей стандарт досконалості: видання T3 присудило саундбару HW-Q990C звання «Найкращого саундбара» за ефект занурення та «виняткове об’ємне звучання», а HomeTheaterReview присвоїв саундбару нагороду «Вибір редактора», додавши: «аудіосистема звучить чудово, незалежно від того, який тип контенту він відтворює».

Цього року Samsung продовжує розширювати можливості своєї лінійки саундбарів, представивши розширені аудіофункції зі штучним інтелектом й нові способи підключення, щоб зачарувати як пересічних споживачів, так і любителів домашніх кінотеатрів.

Флагманський саундбар серії Q (HW-Q990D) пропонує приголомшливий 11.1.4-канальний об’ємний звук і оновлену технологію Q-Symphony. Пристрій, що працює на базі штучного інтелекту, аналізує та синхронізує голосові канали, щоб забезпечити чітке відтворення діалогів та захопливе звучання через усі динаміки. У поєднанні з технологією SpaceFit Sound Pro для індивідуального калібрування звуку саундбар також гарантує ефект присутності в будь-якому просторі, а підтримка відтворення відеосигналу у форматі 4K/120 Гц завдяки роз’ємам HDMI 2.1 надає варіанти підключення, що відповідають вимогам сучасних домашніх розважальних систем.

«Ми раді бути визнані лідером на ринку саундбарів, що є важливою віхою, яка відображається позитивними відгуками наших клієнтів протягом багатьох років», – сказав Чеолгі Кім (Cheolgi Kim), виконавчий віцепрезидент підрозділу Visual Display Business компанії Samsung Electronics. «Спираючись на цей успіх, ми продовжимо розширювати можливості домашніх розваг завдяки чудовій якості звуку та вдосконаленим способам підключення, використовуючи звукові технології на основі штучного інтелекту для покращення споживчого досвіду та зміцнення позицій Samsung на світовому ринку».

Джерело: https://news.samsung.com/ua/samsung-celebrates-a-decade-of-leadership-in-the-global-soundbar-market

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: