fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Samsung Electronics – лідер світового ринку телевізорів уже 18 років поспіль

04/ 03/ 2024
  Компанія Samsung Electronics вкотре продемонструвала своє лідерство на світовому ринку телевізорів, займаючи провідну позицію галузі 18-й рік поспіль. За даними дослідницької компанії Omdia, частка Samsung на світовому ринку телевізорів у 2023 році склала 30,1%, зберігши статус лідера галузі з 2006 року. Такого успіху було досягнуто завдяки стратегічному фокусу на категорії телевізорів преміального класу і телевізорів із великим екраном, включно з передовими моделями QLED і OLED. З моменту запуску у 2017 році кількість проданих QLED-телевізорів Samsung, зокрема з останніми моделями Neo QLED, перевищила 40 млн. Лише у 2023 році було продано 8,31 млн моделей QLED. Компанія Samsung посіла лідерські позиції в сегменті телевізорів преміального класу – зокрема, телевізорів із діагоналлю понад 75 дюймів і вартістю понад 2 500 доларів. Компанія займає значну частку ринку телевізорів вартістю понад 2 500 доларів – 60,5%, а також найбільшу частку продажів серед телевізорів із діагоналлю понад 75 дюймів – 33,9%. Крім того, Samsung зберегла лідерські позиції на ринку телевізорів із діагоналлю понад 90 дюймів – 30,4%. Такого показника вдалося досягти завдяки стабільним продажам моделей з діагоналлю 98 дюймів. Спираючись на свої досягнення на ринку надвеликих і високотехнологічних телевізорів, компанія Samsung також досягла значних успіхів у сегменті OLED. Обсяг продажів лінійки OLED у 2023 році досяг 1,01 млн одиниць, що становить 22,7% ринку. Очікується, що частка Samsung в даному сегменті у 2024 році зросте завдяки розширенню модельного ряду OLED 2024 року. «Ми пишаємося тим, що нас визнають лідером світового ринку телевізорів ось уже 18 років поспіль, що свідчить про довіру та лояльність до Samsung», – прокоментував Сокву Йонг (Seokwoo (SW) Yong), президент і керівник підрозділу Visual Display Business компанії Samsung Electronics. «Ми прагнемо розвивати галузь і не зупиняємося на чудовій якості зображення, пропонуючи користувачам багатогранний візуальний досвід». На виставці CES 2024 компанія Samsung Electronics представила інноваційний процесор NQ8 AI Gen3, тим самим розпочавши еру екранів зі штучним інтелектом. Інноваційний чип і його можливості змусять переосмислити поняття Smart ТВ: завдяки інтеграції складних ШІ-алгоритмів в операційну систему Tizen екрани зі штучним інтелектом стануть центром розумного будинку. У 2024 році компанія Samsung розраховує впровадити ще більше інновацій. Завдяки вдосконаленням процесорів і передовим ШІ-функціям компанія продовжить змінювати уявлення про домашні розваги та встановлювати нові стандарти у ТВ-галузі.

Компанія Samsung Electronics вкотре продемонструвала своє лідерство на світовому ринку телевізорів, займаючи провідну позицію галузі 18-й рік поспіль.

За даними дослідницької компанії Omdia, частка Samsung на світовому ринку телевізорів у 2023 році склала 30,1%, зберігши статус лідера галузі з 2006 року. Такого успіху було досягнуто завдяки стратегічному фокусу на категорії телевізорів преміального класу і телевізорів із великим екраном, включно з передовими моделями QLED і OLED.

З моменту запуску у 2017 році кількість проданих QLED-телевізорів Samsung, зокрема з останніми моделями Neo QLED, перевищила 40 млн. Лише у 2023 році було продано 8,31 млн моделей QLED.

Компанія Samsung посіла лідерські позиції в сегменті телевізорів преміального класу – зокрема, телевізорів із діагоналлю понад 75 дюймів і вартістю понад 2 500 доларів. Компанія займає значну частку ринку телевізорів вартістю понад 2 500 доларів – 60,5%, а також найбільшу частку продажів серед телевізорів із діагоналлю понад 75 дюймів – 33,9%. Крім того, Samsung зберегла лідерські позиції на ринку телевізорів із діагоналлю понад 90 дюймів – 30,4%. Такого показника вдалося досягти завдяки стабільним продажам моделей з діагоналлю 98 дюймів.

Спираючись на свої досягнення на ринку надвеликих і високотехнологічних телевізорів, компанія Samsung також досягла значних успіхів у сегменті OLED. Обсяг продажів лінійки OLED у 2023 році досяг 1,01 млн одиниць, що становить 22,7% ринку. Очікується, що частка Samsung в даному сегменті у 2024 році зросте завдяки розширенню модельного ряду OLED 2024 року.

«Ми пишаємося тим, що нас визнають лідером світового ринку телевізорів ось уже 18 років поспіль, що свідчить про довіру та лояльність до Samsung», – прокоментував Сокву Йонг (Seokwoo (SW) Yong), президент і керівник підрозділу Visual Display Business компанії Samsung Electronics. «Ми прагнемо розвивати галузь і не зупиняємося на чудовій якості зображення, пропонуючи користувачам багатогранний візуальний досвід».

На виставці CES 2024 компанія Samsung Electronics представила інноваційний процесор NQ8 AI Gen3, тим самим розпочавши еру екранів зі штучним інтелектом. Інноваційний чип і його можливості змусять переосмислити поняття Smart ТВ: завдяки інтеграції складних ШІ-алгоритмів в операційну систему Tizen екрани зі штучним інтелектом стануть центром розумного будинку.

У 2024 році компанія Samsung розраховує впровадити ще більше інновацій. Завдяки вдосконаленням процесорів і передовим ШІ-функціям компанія продовжить змінювати уявлення про домашні розваги та встановлювати нові стандарти у ТВ-галузі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: