fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Самопрезентація: як успішно пройти співбесіду

15/ 04/ 2021
  Інформація надана grc.ua.  При використанні матеріалів гіперпосилання обов’язкове. Спеціалісти кадрового порталу grc.ua підготували декілька корисних порад, як підготуватися до співбесіди або важливої зустрічі. Продумайте та проаналізуйте факти та деталі, які проілюструють ваш досвід або досягнення. Якщо можливо, обов’язково проілюструйте ваш досвід цікавими кейсами з практики. Під час співбесіди уникайте порівнянь із іншими, наприклад, колишніми колегами або керівництвом. Краще зробити акцент на командній роботі та усвідомленні своїх сильних та слабких сторін. Не допускайте перебільшень та недоречних жартів. Не варто бути надто серйозним, але й перетворювати співбесіду на стендап-шоу – не радимо. Гумор потрібний, але будьте дуже уважними із жартами. Навчіться цінувати та хвалити себе. Не знецінюйте своїх досягнень. Але й перебільшувати також не варто – брехня рано чи пізно стане відомою. Ідеальний варіант- під час співбесіди зробіть акцент на професійних перевагах, досягненнях та ваших талантах або soft skills. Гарних співбесід! Гендер на ринку праці: жінки VS чоловіки. На ринку праці присутність чоловіків і жінок майже однакова, однак напрямки розвитку кар’єри у жінок і чоловіків відрізняються. Більшість резюме на порталі grc.ua розміщено від чоловіків, їх 50,4% від загальної кількості. Жінок трохи менше - 49,6%. Однак, незважаючи на майже однакову зацікавленість в роботі, на ринку праці існують традиційно жіночі і традиційно чоловічі професійні сфери. Переважно чоловічими профсферами є “Інсталяція та сервіс”, “Безпека”, “Видобуток сировини”, “Автомобільний бізнес” та “Робітничий персонал”. Також зоною переважно чоловічого інтересу можна назвати “Виробництво та сільське господарство”, “Будівництво та нерухомість”, “ІТ”, “Транспорт і логістика”. “Вищий менеджмент” замикає десятку “чоловічих” спеціалізацій. Жінок більше у таких  профсферах як: “Бухгалтерія та управлінський облік”, “Наука та освіта”, “Управління персоналом”, “Домашній та адміністративний персонал”. Зоною “жіночого інтересу” також є “Спортивні клуби, фітнес, салони краси”, “Медицина та фармацевтика”, “Маркетинг та реклама” а також “Туризм та готелі”. Нейтральними по відношенню до гендерного розподілу є такі профсфери як: “Державна служба та некомерційні організації”, “Закупки”, “Мистецтво, розваги, мас-медіа”, “Консультування”, “Продажі, страхування”, “Юристи”, “Банки та інвестиції”. На початку кар’єри різниця в чоловіках і жінках становить 10%. Унікальний проект-дослідження ринку праці «очима пошукачів» - 2 хвиля. Працюємо над проектом «Рейтинг роботодавців України». Це унікальний проект від grc.ua, що має на меті дослідження ринку праці «очима пошукачів».  Пошукачі є не лише головним і найціннішим ресурсом роботодавців, але і рушійною силою, що формує ринок праці і може його реформувати та спрямовувати. Опитування за посиланням: https://ru.surveymonkey.com/r/58MZRYZ

Інформація надана grc.ua

При використанні матеріалів гіперпосилання обов’язкове.

Спеціалісти кадрового порталу grc.ua підготували декілька корисних порад, як підготуватися до співбесіди або важливої зустрічі.

  • Продумайте та проаналізуйте факти та деталі, які проілюструють ваш досвід або досягнення. Якщо можливо, обов’язково проілюструйте ваш досвід цікавими кейсами з практики.
  • Під час співбесіди уникайте порівнянь із іншими, наприклад, колишніми колегами або керівництвом. Краще зробити акцент на командній роботі та усвідомленні своїх сильних та слабких сторін.
  • Не допускайте перебільшень та недоречних жартів. Не варто бути надто серйозним, але й перетворювати співбесіду на стендап-шоу – не радимо. Гумор потрібний, але будьте дуже уважними із жартами.
  • Навчіться цінувати та хвалити себе. Не знецінюйте своїх досягнень. Але й перебільшувати також не варто – брехня рано чи пізно стане відомою. Ідеальний варіант- під час співбесіди зробіть акцент на професійних перевагах, досягненнях та ваших талантах або soft skills.

Гарних співбесід!

Гендер на ринку праці: жінки VS чоловіки

На ринку праці присутність чоловіків і жінок майже однакова, однак напрямки розвитку кар’єри у жінок і чоловіків відрізняються.

Більшість резюме на порталі grc.ua розміщено від чоловіків, їх 50,4% від загальної кількості. Жінок трохи менше – 49,6%. Однак, незважаючи на майже однакову зацікавленість в роботі, на ринку праці існують традиційно жіночі і традиційно чоловічі професійні сфери.

Переважно чоловічими профсферами є “Інсталяція та сервіс”, “Безпека”, “Видобуток сировини”, “Автомобільний бізнес” та “Робітничий персонал”. Також зоною переважно чоловічого інтересу можна назвати “Виробництво та сільське господарство”, “Будівництво та нерухомість”, “ІТ”, “Транспорт і логістика”. “Вищий менеджмент” замикає десятку “чоловічих” спеціалізацій.

Жінок більше у таких  профсферах як: “Бухгалтерія та управлінський облік”, “Наука та освіта”, “Управління персоналом”, “Домашній та адміністративний персонал”. Зоною “жіночого інтересу” також є “Спортивні клуби, фітнес, салони краси”, “Медицина та фармацевтика”, “Маркетинг та реклама” а також “Туризм та готелі”.

Нейтральними по відношенню до гендерного розподілу є такі профсфери як: “Державна служба та некомерційні організації”, “Закупки”, “Мистецтво, розваги, мас-медіа”, “Консультування”, “Продажі, страхування”, “Юристи”, “Банки та інвестиції”. На початку кар’єри різниця в чоловіках і жінках становить 10%.

Унікальний проект-дослідження ринку праці «очима пошукачів» – 2 хвиля

Працюємо над проектом «Рейтинг роботодавців України». Це унікальний проект від grc.ua, що має на меті дослідження ринку праці «очима пошукачів».  Пошукачі є не лише головним і найціннішим ресурсом роботодавців, але і рушійною силою, що формує ринок праці і може його реформувати та спрямовувати. Опитування за посиланням: https://ru.surveymonkey.com/r/58MZRYZ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: